Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 10-01-12, 22:52
Το avatar του χρήστη tsaftsouf
tsaftsouf Ο χρήστης tsaftsouf δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2010
Περιοχή: Βολος
Μηνύματα: 59
Προεπιλογή

Παιδια επανερχομαι μιας κ το στησιμο εκλεισε απο ψαρια. Ευχαριστω τον psygeorge για τα ψαρια που μου εδωσε σημερα αναμεσα τους κ μια θηλυκια μπουκωμενη. Εννοειτε οτι η μπουκωμενη μπηκε κατευθειαν στην γενηστρα 70λτ που ειχα απο παλια με μια φεγγαροπετρα μεγαλη για να μην στρεσαρεται. Επισης τον xristosg7 για τον κοπο του να μου στειλει τα δικα του ψαρια αλλα κ του φιλου του απο την Αρτα. Μετα απο τοσο κοπο ειμαι πια ετοιμος με συνολικο πλυθησμο 15 ψαριων στο μεγαλο ενυδρειο κ μια μπουκωμενη στην γενηστρα. Κ τωρα που το σκεφτομαι εχω να πω το εξης. Αν κ ειμαι γραμενος εδω αλλα κ σε αλλο αντιστοιχο γνωστο φορουμ τελικα μονο εδω βρηκα ανταποκριση απο συνχομπιστες για τα ψαρια που εψαχνα αλλα δεν ηθελα να τα πληρωσω χρυσα. Ενω εδω τα πραματα ειναι πιο σφιχτα κ αυστηροτερο το υφος γραφης τελικα ανακαλυψα οτι ειναι κ πιο ανθρωπινο. Προσωπικη διαπιστωση κ γνωμη παντα. Ευχαριστω κ παλι τα παιδια για τα ψαρια που μου εδωσαν κ βασικα με εμπιστευτηκαν αλλα κ το GAB για την φιλοξενια κ τις γνωσεις που μου προσφερει. Επισης να πω οτι με δικης σας παροτρυνση το ενυδρειο στηθηκε spieces tank κ οχι γενικα Malawi αλλα τωρα που τα βλεπω ολα μαζι καταλαβαινω γιατι. Φωτο θα ανεβασω αυριο γιατι σημερα δεν προλαβα. Ευχαριστω κ παλι...
__________________
παντα μου αρεσε ο υδατινος κοσμος... λετε να φταιει που ειμαι ΙΧΘΕΙΣ??

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01363 seconds with 11 queries