Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 04-03-13, 21:40
foxylady Ο χρήστης foxylady δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-02-2013
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
έμπειρη δεν είμαι, είμαι σε μια φάση που αντιμετωπίζω κι εγώ ένα παρόμοιο πρόβλημα με ένα όσκαρ που έχω μπορείς να δείς το θέμα εδώ.
οι πιο ελαφριές κινήσεις που μπορείς να κάνεις είναι να του δώσεις αρακά αν τον τρώει και να αγοράσεις epsom salts (φαρμακείο, 2,30ευρώ το πήρα εγώ).
1κ.σούπας στα 37λ. κάνε υπολογισμό.
ας μιλήσουν και όσοι ξέρουν καλύτερα. περαστικά
αυτο που εχω διαβασει για ενυδρειακο αλατι δεν κανει γιατι εδω δεν ξερω καν αν ξερουν το επσομ σαλτς παλια το ειπα σε φαρμακοποιο και με κοιτουσε σαν εξωγηινη και το πηρα απο ε σοπ αλλα μιλαμε 7 χρονια πριν και πηρα κιλα λεμε για να μην ξαναδω την εκφραση..μεχρι που μετα κανα χρονο που πηγα για αλλο μου λεει εμαθα τι ειναι μου το ζητανε πολυ ..εεε να σου πουλησω του λεω εκανα εισαγωγη μετα ξαναειδα το υφος ..πεθανα στο γελιο!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
δυστυχως η 5 φωτο επιβεβαιωνει οτι δεν ειναι παχυσαρκια αν με τις υπολοιπες υπαρχει καποια αμυδρη αμφιβολια.
Ολο το στορυ που περιεγραψες στο αρχικο μυνημα δε δειχνει να ειχε και τις ιδανικοτερες συνθηκες + οτι δσυχως τα συγκεκριμενα ψαρακια εχουν περασει συνηθως ΤΙΣ απιστευτες κακουχιες μεχρι να φτασουν στα ενυδρεια μας..
Οι πιθανοτητες θεραπειας ειναι μαλλον μηδαμηνες αλλα σιγουρα οχι μηδενικες αφου εχουν υπαρξει καποιες σπανιες περιπτωσεις που υπηρξε θεραπεια.
Οπως και να χει τουλαχιστο καλο ειναι να του δωσεις ιδανικες συνθηκες
πρεπει και πριν να ειχε περασεο φιν ροτ πριν τον παρω τα κατω απο την κοιλια πτερυγια ηταν λιγο γυρισμενα με τα εμφανισε φιν ροτ θεραπεια και τα καρουμπαλακια μαζι..απο τι προκαλειται γενικα δροπσυ.?? και στα παιδια αυτο ειπα αλλα μου ειπαν πρωτα νηστεια μπιζελι αλλα τωρα και αυτο !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foxylady : 04-03-13 στις 21:40 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01642 seconds with 11 queries