Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 27-08-05, 20:09
_jimmakos_ Ο χρήστης _jimmakos_ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-10-2004
Περιοχή: Σερρες
Μηνύματα: 51
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην _jimmakos_
Προεπιλογή

ο κυκλοφοριτης μεσα στο φιλτρο δεν μετραει???? ειανι 400λτρ την ωρα κ εχω αλλον εναν 1000λτρ την ωρα κ το εξωτερικο φιλτρο 1000λτρ την ωρα.. ολα αυτα δεν μπορω να τα μετρησω σαν κυκλοφορια????

μια ακομα απορια μου δημιουργηθηκε σημερα που πηγα στην θαλασσα.. βρηκα κατι πανεμορφες πετρες σκετη τρελα!!! να τονισω οι πετρες ειναι μεσα απο την θαλασσα κ καταξερες!!! η πιο ωραια πετρα εχει πανω της τουνελακια ασπρω δεν ξερω αν εχετε προσεξει κατι νταμιτζανες που τις αφηνουν μεσα στην θαλασσα για να αποκτησουν αυτα τα απρα τουνελακια στην επιφανεια τους για διακοσμηση... αλλα φοβαμαι μηπως η μικροοργανισμοι μεσα σε αυτα τα τουνελακια αν κ σιγουρα νεκροι μηπως δεν κανουν τροπικο θαλασσινο!! ξανατονιζω οι πετρες καταξερες εεε?

Επι της ευκαιριας θα ηθελα να ρωτησω κ κατι αλλο αν κ εχουμε πολυυυυ καιρο ακομα αλλα ετσι να αρχισω σιγα σιγα να τι σκεφτομαι.. μου αρεσουν τα εξης ειδη:
1)Tomato Clownfish
2)Percula Clownfish η Ocellaris Clownfish (απο πανω τα κοιταω απο κατω τα κοιταω διαφορα δεν τα βρισκω!!!)
3)Sebae Clownfish (η τελως παντων σαν αυτο διοτι υπαρχουν τουλαχιστον 3-4-5 ειδη που του μοιαζουν)
Ετσι αναφορικα ποια ειδη μπορω να βαλω με ποιον συνδιασμο?

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας παιδια!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _jimmakos_ : 27-08-05 στις 23:45
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01408 seconds with 11 queries