Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 23-03-17, 17:47
Το avatar του χρήστη stratri1
stratri1 Ο χρήστης stratri1 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-06-2011
Περιοχή: Τρίπολη
Μηνύματα: 294
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Yo13 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το να παω σε εκπαιδευτη ειναι λιγο δυσκολο αυτη την στιγμη λογω του οικονομικου κομματιου και με την πρωτη ευκαιρια θα παω...Το σκυλι ηρθε σε εμενα και παλι, οι αντιδρασεις του απεναντι μου ειναι οπως ηταν, εχω αρχισει σιγα σιγα να την κοινονικοποιω ξανα με τα αλλα σκυλια και δεν εχει παρουσιασει επιθετικοτητα, εκτος απο ενα το οποιο ηταν χωρις λουρι, ηρθε κοντα της και της εκανε μια αποτομη κινηση και εκεινη αγριεψε, δεν προσπαθησε να το δαγκωσει...και οι ωρες που την βγαζω βολτα ειναι ωρες που δεν κυκλοφορει πολυς κοσμος, δεν την εβαλα με την μια στα βαθια για να εχει εκατονταδες ερεθισματα και να μν μπορει να τα διαχειριστει.


Υ.Γ. Συμφωνω με ολα που λες, απλα οπως ειδες αν ειχαμε καποιο τραγικο ατυχημα δεν θα ηταν ευθηνη δικια μου αλλα του ατομου που αφηνει το σκυλι του ελευθερο...και οπως ειπα αφου δεν μπορω να παω τωρα σε εκπαιδευτη το κανω σιγα σιγα μονος μου μεχρι να τα καταφερω να διαθεσω χρηματα για την εκπαιδευση της.

Συγνώμη φίλε, αλλά η ευθύνη είναι ΟΛΗ δικιά σου. Είσαι απόλυτα υπεύθυνος για το τι θα προξενήσει το σκυλί σου. Δηλαδή αν έρθει ένα παιδάκι να χαϊδέψει το σκυλί σου και......... Τι θα πεις μετά;;;;


Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά με την εκπαίδευση και να χαρείς την αγάπη και την συντροφικότητα ενός τόσο μοναδικού πλάσματος, όπως είναι ο σκύλος.

Πάντα φιλικά.
 
Page generated in 0,01510 seconds with 11 queries