Θέμα: Dwarf Puffers!!!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #157  
Παλιά 26-04-13, 15:28
Το avatar του χρήστη piranha friend
piranha friend Ο χρήστης piranha friend δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-02-2013
Περιοχή: Θεσσαλονίκη - Φλώρινα
Μηνύματα: 563
Exclamation

Όχι βέβαια να είναι αυστηροί μαζί μου διότι έχω κάνει περισσότερα λάθη από όλους!!
Και φυσικά δεν πρέπει να στενοχωριόμαστε όταν κάτι δικό μας πόσο μάλλον ζωντανό πεθαίνει...
Προφανώς αν ο καθένας ψάξει τα λόγια του άλλου θα λέει:
-Πωωω τι να εννοεί τώρα?? , παρόλο που τα πράγματα είναι πολύ απλά!!
Προφανώς και αμύνθηκα αρχικά στη συμπεριφορά κάποιων συνχομπιστών του φόρουμ διότι ένιωσα ότι "απειλούμαι" και έπρεπε να "αμυνθώ"!!!!!!!

οκ??Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σε όσους μου την έδωσαν απλόχερα και δεν έχω λόγια να πω σε όσους έδειξαν κάτι άλλο...



Α.. και πληροφοριακά : ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!!!!!!!

Ευχαριστώ για την κατανόηση..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stivv27 Εμφάνιση μηνυμάτων
θα μου επιτρεψεις να διαφονισω.Γιατι δεν τα χει αυτα το μας για ολους τα χει για αυτους που δεν θελουν να ακουσουν και να μαθουν.Εδω δεν εγινε ενας τυχαιος θανατος ψαριου ουτε θανατος ψαριου απο ατομο που δεν ειχε τις πληροφοριες που επρεπε και ηταν καποιος ανηδεος.Εδω εγιναν 2 απωλειες ψαριων απο πισμα και απο καθαρη αδιαφορια ατομου που θελει να λεγετε υπευθηνος χομπιστας.
Αδιαφορία ε??Έτσι σου φάνηκε?Τότε κάνεις μεγάλο λάθος!!Είμαι υπεύθυνος χομπίστας και το έχω δείξει πάρα πολλές φορές εντάξει? Και να μην μου μιλάς έτσι, μπορούσες να το πεις καλύτερα ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΙΔΕΟΣ!!
Και επειδή πρέπει να μάθουν άλλοι θα την πληρώσω εγώ??Επειδή άλλοι κάνουν πολύ μεγαλύτερα λάθη ΠΑΛΙ θα την πληρώσω εγώ??
Δεν κατάλαβες καλά....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη piranha friend : 26-04-13 στις 15:28 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02523 seconds with 11 queries