Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 24-10-10, 20:12
Το avatar του χρήστη zweet
zweet Ο χρήστης zweet δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-09-2010
Περιοχή: Αυλωνα
Μηνύματα: 318
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην zweet Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην zweet Send a message via Skype™ to zweet
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
βασικα στα λιτρα σου δεν μπορεις να βαλεις κι αλλα ψαρια...ποσο μαλλον τα lifalili που δεν τεριαζουν...
τα pseydotropheus zebra δεν θα αφησουν τιποτε αλλο μεσα ακομα και αν εσυ βαλεις...
στο σπιτι οταν λειπεις εσυ ειναι κανεις εκει??οταν λειπω απο το σπιτι συνηθως δεν ειναι κανενας αλλος εκει
βλεπουν κοσμο η μονο οταν πηγαινεις σπιτι...???μονο οταν πηγαινω σπιτι βλεπουν κοσμο αλλα προς το παρον ειμαι αρκετες ωρες εκει ολο αυτο τον καιρο
οταν τα ταιζεις δεν ερχονται??οταν τα ταιζω φευγω για να βγουν να φανε αλλιως θα πεσει κατω η τροφη και φοβαμαι για την αμμωνια οποτε τα ταιζω και φευγω, ομως εχουν μαθει λιγο το προγραμμα ωστε οταν περιμενουν να φανε εμφανιζονται λιγο στην γωνια και περιμενουν
ποιος τα ταιζει στο σπιτι...??μονο εγω τα ταιζω 1 ως 2 φορες τη μερα μικρη ποσοτητα γενικα αλλα εχει και πολλα φυτα απ οπου μπορουν να σερβιριστουν στην αναγκη και απ οτι βλεπω απο τισ κοιλιες τους ειναι καλοφαγομενα
το ενυδρειο εχει πολλες πετρες???εχει αρκετες , (αν και μετα τη μετακομιση εχω σκοπο να τις δυπλασιασω και να βγαλω τα φυτα , οπως και το να προσθεσω αμμο και να δυπλασιασω το υποστρωμα), το 1/4 του ενυδρειου ειναι με πετρες που κανουν πολλουσ διαδρομους και σπηλιες
το ενυδρειο μου ειναι ενυδρειο φαντασμα... παντα αδειο φαινεται
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01670 seconds with 11 queries