Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 06-07-10, 10:28
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από olga Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχας για τι τον θελεις τον σκυλο? τον θελεις μονο για φυλακα η τον θελεις για συντροφια-παρεα στην οικογενεια? εκτος και αν σκεφτεσαι και για κανεναν αδεσποτακο.Αν πας σε ρατσα,ειναι πολλα τα λεφτα..και θα ελεγα επισης οτι με παιδια,για να εχεις το κεφαλι σου υσηχο και να μην μπλεξεις με τρελλες εκπαιδευσεις ,απεφυγε τα σκυλια που προοριζονται 100% για φυλακες.Αν δεν εισαι διατεθειμενος να το εκπαιδευσεις πολυ καλα ενα τετοιο σκυλι για να εχεις τον απολυτο ελεγχο του,ειναι λιγο ρισκο κατα την γνωμη μου..
Σαφώς και τα θέλω και για φύλακες αλλά και για παρέα μου και των παιδιών μου. Νομίζω οτι ομως η πρώτη τους παρέα θα είμαι εγώ μιας και εγώ είμαι το μεγαλύτερο παιδί. Δεν σκέφτομαι να πάρω αδεσποτάκια, δεν με νοιάζει αν θα κοστίσει να παρω ρατσας. Αυτό μου με ενδιαφέρει όπως είπα, είναι α) να φάνε τους εισβολείς αν μπούνε μέσα (και κάποιους ενοχλητικους συγγενεις) και β) να μην φανε τα παιδιά μου.
Σαφέστατα όμως με νοιάζει να μην τα έχω δεμένα όλη την ώρα. Θέλω να συμμετέχουν στην ζωή μου.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01365 seconds with 11 queries