Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 17-12-15, 13:12
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rozela120 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αδικος περιμενω...οταν θα κανετε ερωτησεις για καποιο προβλημα καποιου και ζητατε περισσοτερες πληροφοριες και σχολιαζετε κατι που σας εκανε εντυπωση ..καλυτερα να του απαντατε κιολας..δεν ξερω αν εσας θα σας αρεσε να σας εκαναν το ιδιο...η ας πειτε ενα δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε ωστε να παμε παρακατω να μην καθομαι να περιμενω απαντηση για να βοηθησω τα ψαρια που εχω..τελος παντων ευχαριστω...
Γιατί εκνευρίζεσαι βρε rozela , όταν δεν σου απαντάει κάποιος σε κάποιο πρόβλημα σημαίνει ή ότι δεν ξέρει ή ότι δε είναι σίγουρος ή ότι δεν το είδε ή για ένα σωρό λόγους , και επίσης έκανες την ερώτηση βράδυ και περίμενες νυχτερινές ώρες κάποιος να βρεθεί και να μπορεί να βοηθήσει. Τα μέλη του φόρουμ δεν κάνουν νυχτερινές βάρδιες, μια παρέα είμαστε και όταν κάποιος μπορεί και ξέρει προσπαθεί να βοηθήσει. Να σου τονίσω επίσης πως για θέματα ασθενειών δεν είναι και τόσο εύκολο, γιατί και ιχθυοπαθολόγοι δεν είμαστε αλλά ούτε έχουμε και άμεση επαφή με το πρόβλημα, αλλά ούτε και τεράστια εμπειρία σε τέτοια θέματα, και επομένως μια λάθος διάγνωση μπορεί να έχει καταστροφικά αποτελέσματα και τότε θα αρχίσουν να πέφτουν ευθύνες πως αυτός μου είπε να κάνω αυτό και έχασα τα ψάρια κλπ κλπ, μην εκνευρίζεσαι λοιπόν αν δεν σου απαντήσει κάποιος.
Μέσα στην ενότητα ασθενειών μπορείς να ψάξεις να βρεις παρόμοια περίπτωση μήπως σε βοηθήσει η λύση που έδωσε ο συνχομπίστας τότε, και αυτό αν βρέθηκε λύση.

Edit: Με πρόλαβε ο Κλεόβουλος
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01445 seconds with 11 queries