Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 13-05-11, 08:16
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polyvios2004 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν ξέρεις κάτι;; Σπουδάζω βιολογία με κατεύθυνση την Άγρια Ζωή και πάντα όνειρο είχα να αξιοποιήσω τις γνώσεις μου για την προβολή, διατήρηση και ανάπτυξη όλων των υπέροχων φυτών και ζώων μας, φέρνοντας τα ακόμη (σε όποια μπορεί κάτι τέτοιο να εφαρμοστεί) και μέσα στις πόλεις μας και στα πάρκα μας τόσο στην Κύπρο όσο και στην υπόλοιπη Ελλάδα!!! Και κάθε φορά που αναρτάς θέμα τρελαίνομαι για το πόσα θα μπορούσα να μάθω μένοντας στη Λεμεσό παρά τρέχοντας εις τας Ευρώπας για σπουδές!!! Νομίζω πως τελικά το πτυχίο μου (όταν το πάρω με το καλό) θα σου το χαρίσω, με αντάλλαγμα να με γυρίζεις στις εξοχές και να μου δείχνεις πράγματα μια στο τόσο!! Να σαι καλά και να έχεις πάντα τέτοια όρεξη!!
Όταν έρθεις με το καλό στην Κύπρο, ένα τηλεφωνάκι και θα πιάσουμε τα όρη...

Το πτυχίο σου να το πάρεις και να το κρατήσεις, γιατί θα σου χρειαστεί αν έχεις τέτοια όνειρα... Αν μη τι άλλο, υπάρχουν φιλοδασικοί ομίλοι διάσπαρτοι στο Νησί που μπορείς να βοηθήσεις με τις γνώσεις σου.

Η φύση είναι στη γειτονιά μας, στην αυλή μας και η ρουτίνα της καθημερινότητας μας αναγκάζει να αδυνατούμε να την προσέξουμε.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01438 seconds with 11 queries