Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 16-09-15, 23:06
argy1 Ο χρήστης argy1 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-11-2014
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 144
Προεπιλογή

Εγω συμφωνω με τον Κλεοβουλο οτι πρεπει να δουμε τον ιδιοκτητη.Αυτο το ενυδρειο πιστευω οτι ανηκει σε καποιον με μεγαλο "εγω" και ελειψη ικανοποιησης και αυτοπεποιθησης που δινει μεγαλη σημασια στο εφε και στη μοστρα.Οποιο ψαρι του αρεσει το ριχνει μεσα και δεν του καιγεται καρφι αν περναει καλα η οχι.Καμια σχεση με ακουαριστα,ενυδρειοφιλο,χομπιστα.Σημερα ειναι αυτο,αυριο κατι αλλο,ενα καδρο,ενα πιο ακριβο αμαξι,το καινουριο iphone κτλ κτλ κτλ...

Ο καθε ενας κανει αυτο που τον γεμιζει,εγω προτιμω την απολαυση ενος οσο πιο βιοτοπικου ενυδρειου για την φυσικοτητα που προσφερει.Προσωπικα αρεσκομαι να βλεπω ζωντανα να μεγαλωνουν σωστα και να αναπαραγωνται στο ενυδρειο μου.Σ αλλους αρεσουν τα φυτα,σε αλλους τα κοραλια.Τα ψαρια σε αυτο το ενυδρειο δεν εχουν που να κρυφτουν και ειναι υποχρεωμενα ολη την ωρα να περναν απο μπροστα σου.Ειανι αναγκασμενα να ακουμπουν συνεχεια μεταξυ τους και να τρεφονται με οτι προλαβουν να φανε ειτε τους αρεσει ειτε οχι.Και το κυριοτερο οπως ειπε και ο delta δεν ξερεις το χθες και το αυριο της φωτογραφιας..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01381 seconds with 11 queries