Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 17-12-14, 20:45
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2012
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος, Αθήνα-Μοσχάτο
Μηνύματα: 332
Προεπιλογή

Τάκη μπορεί ο γυμνοσάλιαγκας να είναι ενας κανονικός κ απήυδησε ο καημένος κ σου λέει , το καβούκι θα το πάρει η τράπεζα (εντολή της Τρόικας) , εγώ θέλω να μπω εκεί μέσα πάση θυσία ... αρα ΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!


τι να πω ρε παιδιά αυτά τα περίεργα ώρες ώρες ξεπερνούν κάθε φαντασία!

Χρήστο έχω δει κ εγώ σε λίμνη-φράχτη να κόβουν βόλτα πάνω στο νερό κ περίμενα ότι ενδεχομένως θα γίνει η αράχνη μεζές για καμιά Τηλάπια κ όχι οτι η αράχνη θα μπορούσε ποτέ να ψάχνει εκείνη για μεζέ!

βέβαια μικρά ψαράκια όπως κουνουπό-ψαρα θα μπορούσε η άτιμη..

Τάκη κ εγώ ειμαι παιδί της πόλης κ βρέθηκα στην επαρχία μέχρι που είδα το animal planet στον κήπο μου , φίδια, σκαντζόχοιρους, χαμαιλέοντες, την πεθερά μου κ ολα τα καλα περίεργα της φύσης! δεν πίστευα δε ποτέ ότι στην Κύπρο θα έβρισκα ΤΑΡΑΝΤΟΎΛΑ κ έπαθα ΦΡΊΚΗ όταν έμαθα πόσα είδη αραχνών έχει η Κύπρος κ βέβαια κ δηλητηριώδη! Βέβαια κάποια είναι σπάνια κ κοντεύουν να εξαφανιστούν αλλά όταν το είδα μπροστά μου κ της είπα ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ , πίστεψε με δεν βοήθησε καθόλου!!!


για τους λάτρεις του ψαρέματος..

φαντάσου ένας τρελός έχει ξεκ...... να βγάζει ψάρια κ τον ρωτάνε τι δόλωμα βάζει ... θέλω να δω τα πρόσωπα των άλλων χαχαχαχαχαχαχαχα

οκ να κανουμε κ λίγο πλακίτσα!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01379 seconds with 11 queries