Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #81  
Παλιά 09-06-18, 17:31
Το avatar του χρήστη Dream Waters
Dream Waters Ο χρήστης Dream Waters δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 394
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pagokoftis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δυστυχώς 1000 λίτρα δεν έχω φτιάξει, μέχρι 600 έχω πάει... Γύρω στα 900 θα φτιάξω Μεσογειακό, απο Σεπτέμβρη, στο νέο μου σπίτι και θα το παρουσιάσω εδώ φυσικά... Μεχρι τοτε και γενικα λοιπον μη κρινεις τη δουλεια των αλλων απο εδω με τοση εμπαθεια.

Επίσης βαρυτικό manifold για σχεδόν τα πάντα στο sump, απόλυτα σταθερής ροής κλπ κλπ.
Μηπως θα ειναι και turbo με προγραμμα?

Όλα αυτά υπόσχομαι οτι θα τα φτιάξω από το πληκτρολόγιο, χωρίς να χρησιμοποιήσω κανένα εργαλείο απολύτως!! Πιστεύω δικαιούμαι κι εγώ μια μικρή δόση ειρωνείας...
Μονο ειρωνια βλεπω τοσες μερες.Απο δουλεια τπτ....



Αν θέλετε να στείλετε ένα λινκ από την ιστοσελίδα σας, ενυδρείου, από τα τόσα που παρουσιάζετε μέσα, στο οποίο να φαίνεται η καλύτερή σας σωστή υπερχείλιση, με χαρά να το δω, να ζητήσω και συγνώμη για την επιμονή μου..
Χαλαρωσε με το ποιος τηνν εχει μεγαλυτερη...
Ζητάω συγνώμη αν φάνηκα εμπαθής και που σχολίασα με έντονο τρόπο σε αυτό το ποστ, δεν έχω κανένα τέτοιο σκοπό, ξαναλέω δεν είμαι επαγγελματίας, απλά δεν μπορώ γενικά το άδικο, την κοροϊδία και την εκμετάλλευση...
Ζητω μετα το παραπανω ποστ την αποκατασταση της ταξης απο καπποιον διαχειρηστη.Ο συγκεκριμενος κυριος με αποκαλει εκμεταλευτη και απατεωνα.Αν δε λυθει θα κινηθω νομικα κατα του pagokofti για συκοφαντικη δυσφιμιση και το λεω σοβαρα.
Ευχαριστώ..

Επειδη παραγνωριστηκαμε.....
__________________
www.dreamwaters.co
 
Page generated in 0,01516 seconds with 11 queries