Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #94  
Παλιά 18-06-10, 22:56
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Θα είχε ξεκινήσει εμφύλιος. ο Κώστας ειναι πολυ σκληρός για ΠΡΩΤΗ φορα στα χρονικα, αλλα δεν εχει την ''εξουσια'' και δεν την διαφημίζει για αυτο και δεν ενοχλει

αυτο δεν ειναι αδικο -η χουντικο αν θελεις- για εμας?? δε μπορουμε να πουμε οτι θελουμε ακριβως οπως το θελουμε γιατι καποιοι ειναι προκατειλημενοι οτι ειμαστε εξουσια (ενω ξαναλεω ΔΕΝ ειμαστε οι συντονιστες).
ισως να ηθελα κι εγω να γραψω οσα εγραψε ο κωστας αλλα επρεπε να φρεναρω τον εαυτο μου....για να μην προκαλεσω τον εμφυλιο που λες..
και παρα το οτι παταω το φρενο παλι ειμαι (ειμαστε) στην πρωτη γραμμη του πυρος απο ορισμενους...απλα και μονο επειδη εχουμε μια υποχρεωση παραπανω (τη συντονιστικη). αραγε διαφημιζουμε ετσι την "εξουσια" που ουτως η αλλως δεν εχουμε??
Παράθεση:
ειναι δευτερη φορα που μπενεις στο τριπακι να χαρακτηρίσεις καποια ατομα καποια ομαδα ειναι λαθος σου, δημιουργείς κλίκες, καλύτερα να μιλάς ονομαστικά.

μη παρεξηγησεις τον τονο μου..δε σε ειρωνευομαι..αλλα μου κανει εκπληξη...μονο αυτο δεν ειχα ακουσει εδω μεσα....οτι δημιουργω κλικες...
οι κλικες δημιουργηθηκαν απο ορισμενους που ξερεις ποτε θα εμφανιστουν και τι θα πουν πριν το κανουν. που περιμενουν να αντιδρασουν σαν στειρα αντιπολιτευση στην καθε ευκαιρια ασχετα αν εχουν δικιο η αδικο...αρκει να αντιδρασουν!! οταν τους κατακρινω λοιπον αυτους ....δε δημιουργω εγω την κλικα...την εχουν ηδη δημιουργησει μονοι τους...

παντως γελιεσαι αν πιστευεις οτι ο διαχειριστης δε δινει το δικο του στιγμα σε ενα φορουμ..ή οτι το gab δεν εχει μια συγκεκριμενη γραμμη υποστηριξης του ΠΣΦΕ και των οσων αυτος πρεσβευει. οσο για το μπαναρισμα..θα σου απαντησει ο Τολης που ειναι και ο αρμοδιος...

εννοειται οτι κι εγω θα σου τα ελεγα ολα αυτα στο χαλαρο πινοντας εναν καφε...και ισως γινει καποια στιγμη.

υ.γ. εν τελει ισως ειναι καλο να ξεκινησει καποιος ενα ποστ λεγοντας τι ζητα απο το φορουμ ...απο τον ιδιοκτητη..και τους συντονιστες....να γραψουν οσοι επιθυμουν και να ειπωθουν καποια πραγματα που ΥΠΟΘΕΤΩ οτι μενουν "καταπιεσμενα" αφου "εκρηγνυνται" δοθεισης ευκαιριας...γιατι σε καθε επιμαχο θεμα περι δημοκρατιας χουντας και ολα αυτα τα ομορφα..η κουβεντα καταληγει παντα στους διαχειριστες και τη συντονιστικη ομαδα...
__________________
 
Page generated in 0,01670 seconds with 11 queries