Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #93  
Παλιά 18-06-10, 22:23
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
για να το παρουμε και αλλιως ομως...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε Kingrim για σκεψου αν ολα αυτα που ειπε ο Κωστας (και τον συγχαιρω για την θαρραλεα εκφραση των σκεψεων του) τα εγραφα η εγω η καποιος αλλος συντονιστης.....θα γινοταν της ποπης!!!!!!!!
αν τωρα χαρακτηριστηκαμε χουντικοι και λογοκριτες δε μπορω να φανταστω τα αποτελεσματα των γραφομενων του Κωστα απο πληκτρολογιο συντονιστη. Θα είχε ξεκινήσει εμφύλιος. ο Κώστας ειναι πολυ σκληρός για ΠΡΩΤΗ φορα στα χρονικα, αλλα δεν εχει την ''εξουσια'' και δεν την διαφημίζει για αυτο και δεν ενοχλει

δυστυχως ο συντονιστικος μας ρολος κανει τα λεγομενα μας εσφαλμενα να θεωρουνται απο πολλους δογματικα ή αν το θελεις "χουντικα"(και απο μερικους αξιοπιστα) δεν μιλισα για τα λεγομενα αλλα για την πραξη δεν συφωνω - τρως μπαν

καποιες καταπιεσμενες μαζες προσπαθουν να αντιδρασουν σε μια "εξουσια" που δεν ειναι εξουσια. ειναι δευτερη φορα που μπενεις στο τριπακι να χαρακτηρίσεις καποια ατομα καποια ομαδα ειναι λαθος σου, δημιουργείς κλίκες, καλύτερα να μιλάς ονομαστικά.

αν τα λεγομενα σου ή οι πραξεις σου δεν συμβαδιζουν με τη γραμμη ενος φορουμ...τοτε απλα δε συμμετεχεις στο φορουμ αυτο...υπαρχουν πολλα αλλα φορα που θα σε εκφραζουν περισσοτερο. ακριβώς αυτο λεω και εγω απλα θεωρω πως αυτο πρεπει να γινει απο την ιδια την κοινότητα και οχι με μπαν/διαγραφή σχόλιων γιατι καλος η κακος ο ιδιοκτητης, οι συντονιστες και τα μελοι χαρακτηριζουν ενα φορουμ οχι μονο οι πρωτες δυο κατηγοριες αυτο πρεπει να το καταλαβεις
και οσο αφορα την εξουσια ναι εχω προβλημα κανενας δεν εχει εξουσια πανω μου ουτε στο τι θα πω, ουτε στο τι κανω. Εφόσον φυσικά δεν προσβάλω την προσωπικότητα κάποιου απο εκει και περα ΟΛΑ τα ποστ μου πρεπει να μενουν για να μπορει καποιος να τα διαβασει και να κρινει εαν θελει να με ακουει ή να με απορηπτει μεγαλα παιδια ειμαστε με κριτική ικανότητα

πανος ελπίζω να μην παρεξήγησε στα λέω όπως θα στα έλεγα αν πίναμε καφεδακι σε εντελώς φιλικό στιλ
 
Page generated in 0,01573 seconds with 11 queries