Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 01-06-21, 19:44
digital_illusion Ο χρήστης digital_illusion δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2021
Περιοχή: Νέο Ηράκλειο
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Ps Εμφάνιση μηνυμάτων
Απορώ αν προλαβαίνουν να φάνε με τόσα γρηγορότερα ψάρια που έχεις εκεί μέσα.Τα bettas δεν έχουν καμία δουλειά σε κοινωνικό ενυδρείο. Πλην ελαχίστων εξαιρέσεων και προϋποθέσεων
στο θέμα φαγητού θα σου λύσω απορία...οι δικές μας μονομαχίνες είναι η μετεμψυχωση του Flash Gordon την ώρα του ταίσματος...δεν υπάρχουν λέμε ... ή πολύ απλά τις έχει κόψει η πείνα και τρέχουν κόντρες με τα Zebra Danio


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Ps Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ίδιο και τα golden barbs. Ψάρια που ζουν στους 20 και βγάλε δεν ταιριάζουν με τροπικά είδη.
Η γυναίκα μου λέει να τα βγάλω στην λίμνη αλλά τα λοιπάμε να τα αφήσω να ψοφήσουν το χειμώνα, δεν ξέρω και πόσο θα πέσει η θερμοκρασία το χειμώνα...τόσους μήνες στρώσανε χαρακτήρα και τώρα είναι υποδειγματικά σε συμπεριφορά, έχουν γίνει εκεί πορτιέριδες στην σπηλια τύπου γέφυρα, είναι η περιοχή τους και ενώ τον πρώτο μήνα, το Γενάρη, τσιμπαγαν και καμια ουρά, τώρα απλά κόβουν καμια βόλτα παρέα και κανα παιχνίδι ζευγαρώματος, τα έχω πιάσει σε βίντεο, και από όσο καταλαβαίνω είναι 2 θυληκά και 1 αρσενικό και τα θυλικά είναι τουμπανο από αυγά...εχω δεθεί μαζί τους 24 βαθμούς κρατάω στο ενυδρείο πάντως.

Θα δούμε...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 11 queries