Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #56  
Παλιά 02-02-19, 14:08
black8189 Ο χρήστης black8189 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-12-2014
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

εχω ξεκινησει ηδη φυτικες τροφες κατα κυριο λογο απο δευτερα ξεκιναω φλατζιλ και αυξηση θερμοκρασιας
τα καρντιναλ ειναι στα ορια της θερμοκρασιας που δουλευω τωρα αλλα αν την αυξησω θα πρεπει να φυγουν οπως και οι καρδιναλιοι...θα βρω καποιο φιλαρακι να τα δωσω αφου ηρθαν ετσι τα πραγματα
2 δισκακια που ερχονται απο δευτερα θα κατσουν σε δικο τους γυμνο ενυδρειο μεχρι να δω οτι στρωνει η κατασταση στο κυριως
Οσον αφορα το στησιμο σκεφτομαι οπως ειπα να μπουν οι ριζες στη μια πλευρα του ενυδρειου μαζεμενες με την κατευθυσνη που εχουν τωρα πανω ο κορμος κατω τα κλαδια ωστε να δημιουργουν ενα πυκνο και να ελευθερωθει ο χωρος στο ενυδρειο αν εχετε καποια καλυτερη ιδεα ειμαι ολος αυτια
τωρα για τον πλεκο επειδη δεν θελω να το δωσω θα στησω ενα ενυδρειο για παρτη του και θα βαλω κ μερικους ακομα (παλι παντοφλα βλεπω να πεφτει στο σπιτι)
τελος για τον εναλλακτη ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο αποψη λειτουργειας αλλα κ οικονομιας θα κανω μια αναλυτικη παρουσιαση με φωτο και σχεδια οταν βρω λιγο χρονο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries