Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #56  
Παλιά 29-10-17, 17:05
Το avatar του χρήστη Dimitris77
Dimitris77 Ο χρήστης Dimitris77 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-03-2011
Περιοχή: Μilano
Μηνύματα: 1.187
Προεπιλογή

Η συνταγή,το φωτιστικό ακόμη και η χρήση ενός σκευάσματος που θα βρείς σε ράφι καταστήματος ή φαρμακείου δεν θα σου κάψει ή σκοτώσει ενα ψαρι σε χρόνο dt,θα προλάβεις να αντιδράσεις αν κάτι δεν πάει καλά.
Kάτι το οποίο είναι τόσο δραστικό και επικίνδύνο σε άπειρα χέρια πως θες να το προτείνω και να παρακινήσω τον κόσμο να το χρησιμοποιήσει?Βλέπεις καθημερινά στο φόρουμ κόσμο να χρησιμοποιεί σκευάσματα χωρίς λόγο και αιτία ,λαθος διαγνωσεις ασθενειών και χρήση λάθος φαρμάκων.Τι θα γίνει έτσι και αρχίσουν και χρησιμοποιούν αυτό το σκεύασμα λες και είναι esha 2000?
Aν παρόλα αυτά θεωρείς οτι πρέπει να αναφερθεί και να γίνει και υπόμνημα επέτρεψέ μου να πω οτι διαφωνώ κάθετα.Αν η διαχείριση θέλει να γίνει αναφορά σε αυτό δημόσια τότε τους αναφέρω βήμα πρός βήμα την διαδικασία και μετά ουδεμία ευθύνη φέρω η σχέση έχω με αυτό το θέμα.
Ανέφερα σε προηγούμενο πόστ οτι θα βοηθήσω όποιον έχει πρόβλημα,πράγμα το οποίο συνέβη ήδη δύο φορές σε Αθήνα και Καρδίτσα,κι αυτό διότι θα το πηγαίναμε βήμα,βήμα με δική μου καθοδήγηση.Τώρα αυτό αλλάζει διότι ο καθένας θα μπορεί να έχει το σκεύασμα,να το χρησιμοποιεί σε οτι ποσότητα θέλει και να πεί οτι έπαθε ζημιά μετά απο δική μου υπόδειξη σχετικά με την δοσολογία.Δύο φορές που απευθύνθηκαν σε μένα χομπίστες και έδωσα το φάρμακο η ποσότητα που δόθηκε ήταν πολύ συγκεκριμένη για να μην μπορούν να βάλουν παραπάνω και καψουν τα ψάρια.
Ανέφερα επίσης οτι δεν θα ξεστραβώσω όσους δεν ενδιαφέρονται ενώ είναι ο τομέας τους.Δεν πειράζει,ας τους μάθουμε λοιπόν πώς να κάνουν την δουλειά τους.'Ως χομπίστες θα είμαστε πάντα ένα βήμα μπροστά γιατί αγαπάμε αυτό που κάνουμε..
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01511 seconds with 11 queries