Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 26-05-17, 20:11
Devilsnake Ο χρήστης Devilsnake δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 69
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Devilsnake
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο αυτο συμπεραίνω οτι κανενας πελατης σου δεν σ πηρε εστω ενα τηλ κ δεύτερον οτι εσυ δεν ειχες αναλογα περιστατικά στα ψαρια σου.
Ετσι ακριβώς κανένας πελάτης μου (ιδιώτης) δεν με έχει πάρει τηλέφωνο αν είχε κάποιο πρόβλημα, επίσης έχω επικοινώνησει με όλους τους πελάτες που πήραν δίσκους από αυτή την παρτίδα και δεν αντιμετώπισε κάποιος πρόβλημα. Υπήρχε ένα θέμα με έναν συνάδελφο που πήρε ψάρια αλλα επέλεξε να πάρει ψάρια (κουτα) και να κάνει αυτός την καραντίνα και τις υπόλοιπες απαιτούμενες ενέργιες.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
Που έχει αναφερθεί βρε παιδιά ποιο μαγαζί είναι ;
Να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν υπάρχει καμία δημόσια τοποθέτηση από κανεναν όσο αναφορά το όνομα του μαγαζιού.

Όμως ενα παλικάρι (θα μου επιτρέψετε να μην αναφέρω το ονομα του) μου είπε σε προσωπικό μήνυμα όχι εντός φόρουμ (υπάρχει το αντίγραφο) ότι "αυτοί είναι οι καλοί δίσκοι που βάζεις 3 και σου ψοφάνε 10?" επομένως καταλαβαίνω ότι κάτι δεν πάει καλα. Επίσης υπάρχει και 2ο μήνυμα που αναφέρει ότι είναι ανεντιμο που πουλάμε δίσκους ενώ ξέρουμε ότι εχουν κάποιο πρόβλημα.

Και έρχομαι τώρα να ρωτήσω ΕΓΩ στο φόρουμ μιας και άνθρωποι είμαστε και μπορεί κάτι να μου ξέφυγε.

Υπάρχει κάποιος που πήρε δίσκο μετά τις 20 - 4 - 2017 που ξεκίνησε η διάθεση των νέων τότε Δίσκων από την Άβυσσο στην 3ης Σεπτεμβρίου 118 ή από την Άβυσσο στην Θεσσαλονικη Μακεδονίας 18 και είχε κάποιο πρόβλημα με τα ψάρια του?
__________________
Ενυδρεια - Τροπικά ψάρια - Τροφές Ψαριών
Γ' Σεπτεμβρίου 118 & Δεριγνύ 24, Πλ.Βικτωρίας
210 - 8838334 abyssos@otenet.gr
www.abyssos.gr
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01505 seconds with 11 queries