Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 12-05-13, 14:54
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

εγω παντως μετα απο 15 χρονια ενασχολησης με το χομπυ οχι μονο δεν εχω λυσει τις αποριες μου αλλα εχουν γινει πολυ πιο συνθετες.
Τεσπα, καλη επιτυχια στο πειραμα...
-------------------------
btw αυτη η "απειλη" δεν εχει κανενα απολυτως νοημα.
Μονο μεσα στη φαντασια σου εχεις γινει γκουρου των ενυδρειων και τωρα νομιζεις πως θα φτιαξεις το σουπερ-ντουπερ-ουαου ενυδρειο και θα μας το τριψεις στη μουρη (κοινως σκασιλα μας). Ουτε η απουσια σου θα γινει αισθητη (εχουν παρελασει κατα καιρους δεκαδες κομμητες που νομιζουν πως κατι πετυχαν με αυτη τη σταση) και ουτε θα εισαι ο μοναδικος ανθρωπος στον πλανητη που θα φτιαξει ενα ενυδρειο μπαχαλο βασανιζοντας ζωντανους οργανισμους.
Εδω πηρες απαντησεις απο ανθρωπους που γνωριζουν απειρες φορες περισσοτερα απο σενα (που κατα τη γνωμη μου απο αυτα που γραφεις και που μας δειχνεις δεν εχεις ακομα γνωσεις ωστε να φτιαξεις ενα αποδεκτο υγειες ενυδρειο) γιατι ΕΣΥ ζητησες απαντησεις.
Ουτε θα ερθει κανεις με το ζορι να σου πει τιποτα ουτε -δυστυχως- υπαρχει αστυνομια προστασιας pets ωστε να σε εμποδισει καποιος να φτιαξεις οτι μπαχαλο εχεις στο μυαλο σου.

Αυτα απο μενα, οχι επειδη εχω κατι μαζι σου (ουτε που σε ξερω) και χωρις καμια απολυτως διαθεση να σε μειωσω (μακαρι καποτε μαζι με τον Μπλεχερ και τον Ταν να λενε και το Μιλτο) αλλα μπας και καταλαβεις οτι το ενυδρειο ειναι μια ασχολεια που απαιτει γνωσεις και προσοχη κι οχι βιασυνες, γιατι εδω μιλαμε για πραγματικες ζωες κι οχι για συλλογη γραμματοσιμων
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 12-05-13 στις 14:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries