Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 26-09-16, 10:27
Αχιλλεας Ο χρήστης Αχιλλεας δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-04-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλη αρχη!
ΑΝ βρεις μαχατσαι,μπορεις να τα βαλεις και σε 60αρι αυτα που λες,με την προυποθεση οτι θα εχεις αρκετες κρυψωνες.ειναι πολυ πιο ηρεμα ψαρια απο τα σπλεντενς,αλλα αυτο δε σημαινει πως δεν θα δεις κυνηγητα.
εξαρταται και απτο αρσενικο που θα σου τυχει.σε γενικες γραμμες ομως ειναι πολυ πιο ηρεμα. Η αληθεια ειναι οτι ψαχνω ψαχνω και ακομα τιποτα

αν δεν βρεις μαχατσαι και βρεις σπλεντενς,το ξεχνας το 60αρι τελειως για χαρεμι και πας στο 80αρι. μπα θα προσπαθησω να τα αποφυγω

βασικα αν θες χαρεμι(που ειναι και καλυτερο κατα τη γνωμη μου)ειναι καλυτερα να πας σε 80αρι,οποιο ειδος και να βαλεις.θα δεις πιο ηρεμες συμπεριφορες και απτα δυο ειδη. ναι τελικα εκει προσανατολιζομαι

για σμαραγδινα δεν μπορω να σου πω γιατι δεν μπορεσα να βρω ακομα.
αν μπορεσεις να βρεις,πεσμου κιεμενα

για φιλτρανση δεν θα χρειαστεις εξωτερικο φιλτρο,γιατι οποιο και αν βαλεις θα εχει πολυ μεγαλη ροη σαυτα τα λιτρα.
εχω χρησιμοποιησει αυτο https://www.google.gr/search?q=aquae...HYh6Dt4QsAQIKQ

και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απτο φιλτρακι.αρκετος χωρος για βιολογια για αυτα τα ψαρια,εχει σφουγγαρι και δεν ειναι τοσο επικινδυνο να τραβηξει μικρα μεσα,και ειναι ρυθμιζομενο.στο πιο χαμηλο του το εβαζα και ειχα ιδανικη ροη για μονομαχο,σε ενυδρειο 87 λιτρα.
και καθαριζεται και ευκολα το σφουγγαρι του

μπορεις να δεις τα θεματα μου με τα μαχατσαι εδω στην κατηγορια αν δεν τα εχεις δει.
πολυ ομορφα ψαρια και πολυ κοινωνικα.ειδικα αν δεν τα περιορισεις χωροταξικα.
Εννοειται και τα εχω δει

Ειναι φοβερο να μην μπορω τα ψαρακια που κανω κεφι

Σε καθε περιπτωση σε ευχαριστω πολυ....
-------------------------
Βρηκα mahachai και smaragdina, στην Γερμανια.
37€ το ζευγαρι και 39 € τα μεταφορικα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αχιλλεας : 26-09-16 στις 10:27 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02202 seconds with 11 queries