Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 31-08-18, 19:50
Yiannis1 Ο χρήστης Yiannis1 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-10-2017
Περιοχή: Γλυκά Νερά Αττικής
Μηνύματα: 97
Προεπιλογή Πρόβλημα με sun sun 304

Καλησπέρα παιδιά .. Πήρα το sun sun 304a και το έβαλα να δουλέψει, για κάποιο λόγο δε ρουφάει νερό, δοκίμασα τα πάντα, το γέμισα με νερο το φίλτρο και τίποτα, το ρούφηξα από την έξοδο τίποτα, έκανα τα πάντα πραγματικά, μέχρι που δοκίμασα και το έβαλα σε ένα άλλο πιο κοντό ενυδρείο και για κάποιο λόγο λειτούργησε, δε ξέρω τι κ πως, ίσως επειδή ήταν πιο κοντό; ίσως επειδή η γωνία ήταν διαφορετική; πάντως δούλεψε

Δοκίμασα μετά να το ξαναβάλω στο μεγάλο πάλι τίποτα, το ύψος του μεγάλου ενυδρείο είναι 1.5 μέτρο λέτε να φταίει το ότι είναι ψηλό; αλλά είναι δυνατόν ένα φίλτρο με ροή 2000 λίτρα να έχει πρόβλημα με 1.5 μέτρο; ίσως να φταίει πως οι σωλήνες στο άλλο ήταν πιο κατακόρυφα ενώ στο μεγάλο πήγαιναν οι σωλήνες λίγο πιο διαγώνια;; δε ξέρω πραγματικά έχω δοκίμασε τα πάντα, από τις 14;00 μέχρι τις 20;30 αυτό κάνω..

Παιδιά παράκληση, αν μένει κάποιος κοντά στην νέα Ιωνία ή έστω αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να το βάλω μπροστά γιατί έδωσα 92 ευρώ και είναι κρίμα να πάνε χαμένα πραγματικά θα του ευγνώμων, κερασματάκια και τέτοια εννοείται πως θα υπάρχουν... είμαι σε αδιέξοδο παιδιά...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01360 seconds with 11 queries