Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 13-01-14, 17:10
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tzetzos Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλοι μου,

δεν υποστήριξα τη συγκεκριμένη μέθοδο.
απλά υπέδειξα τον τρόπο παρασκευής.
Δεν είπα πως υποστήριξες, συμφώνησα με τον Κουραμπιέ πως δεν αξίζει ο κόπος, και σου εξήγησα και το λόγο για να είναι πιο κατανοητό
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
Τακη να ξερεις, εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας, αλλος ξεκινησε το τοπικ, αλλος ρωτησε για τα κιτρικο, αλλος εδωσε ενα λινκ, εγω σε αλλον απαντησα(σαυτον που ρωτησε για κιτρικο), αλλος "παρεξηγηθηκε"(τροπος του λεγειν)(αυτος με το λινκ).χαχαχαχαχαχαχα
Εχεις δίκιο, αλλά δεν είναι κακό να εξηγούμε τους λόγους γιατί θα μπουν σε τσάμπα κόπο και κόστος, και προσωπικά τα έχω κάνει αυτά και τελικα έγινα υπέρμαχος της μπουκάλας, έχω αγοράσει και το καπάκι, και τη βαλβιδα που χάλασε σε 1 εβδομάδα και ξαναγορασα και άλλη και είδα και αποείδα , πήρα μπουκαλα και μανόμετρα και κοιμάμε ήσυχος.
-------------------------
Και για να σε ενημερώσω λίγο παραπάνω, και στη μέθοδο με τη ζάχαρη και τη μαγιά, αν μετά το τέλος (μετά τη βδομάδα ή τις 10 μέρες) προσθέσεις 1 κουταλάκι σόδα θα έχεις περίπου το ίδιο αποτέλεσμα που έχεις με τη σόδα και το ξύδι, και αν το κάνεις πρόσεχε γιατί εγώ ακόμα καθαρίζω τοίχους που κολλάνε (άσε τις παντοφλιές που έφαγα από τη σύζηγο)
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάκης : 13-01-14 στις 17:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01524 seconds with 11 queries