Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #65  
Παλιά 25-12-13, 21:07
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
-------------------------
nikos5069 & takis_gt, μια χαρα τα πρωτα σας ενυδρεια, αν τα συγκρινετε με τα πρωτα ενυδρεια που ειχαμε οι περισσοτεροι
Αισθητικά ίσως να βλέπονται, αλλά όσο σκέφτομαι τι βλακείες έκανα και στο 1ο είχα 8 χρυσόψαρα 4 CAE 2 πλεκο και 12 γκάπυ (από αυτά πρέπει να είχα αγοράσει καμιά 20αρια συνολικά) και όλα αυτά εκτός από 10 γκάπυ (2 την έβγαλαν τελικά) τα έβαλα στο 2ο και πρόσθεσα και 8 black neon, από φίλτρανση και μετρήσεις να μη το συζητήσω, ότι στο 1ο άλλαζα νερό , αν όχι κάθε μέρα , μέρα παρά μέρα, ότι έβρισκα τα γκάπυ στο πάτωμα ή ψόφια πάνω στα φύλλα του νούφαρου και εγώ από πείσμα αγόραζα άλλα , δεν είναι ότι το καλύτερο.
Ίσως το μόνο καλό είναι ότι έμαθα λίγα από τα βασικά σχετικά γρήγορα και μετά από 19 μήνες στο χόμπι ζούνε και τα 8 χρυσόψαρα, τα 6 τα έχω εγώ και τα άλλα 2 τα χάρισα, ζούνε επίσης τα 3 CAE, τα 2 τα έχω εγώ και από τα άλλα 2 που χάρισα ζει το 1, ζούνε και τα 2 πλέκο που τα χάρισα και αυτά, και επίσης ζούνε και έχω ακόμα τα 7 black neon από τα 8. Η προσπάθεια βέβαια συνεχίζεται με το ίδιο και μεγαλύτερο ακόμα πάθος που ανταμείβεται καθημερινά.
Και ίσως είναι η στιγμή να πω εδώ ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε εσάς εδώ στο φόρουμ για αυτά που έχω μάθει, και έχω ακόμα να μάθω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ, και χάρη σε εσάς απολαμβάνω πλέον τη κάθε στιγμή.
Σας ευχαριστώ όλους και σας εύχομαι καλή συνέχεια σε αυτό που κάνετε
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01450 seconds with 11 queries