Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 25-12-13, 18:51
Το avatar του χρήστη Valous
Valous Ο χρήστης Valous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-12-2013
Περιοχή: Κατερίνη
Μηνύματα: 81
Προεπιλογή

10 χρονων με το ζορι, βλεπω στο σουπερ μαρκετ ενα ενυδρειο 120 λιτρα..εγραφε'' Μεγαλη προσφορα'' και ιστοριες, ε ειχαν και οι γονεις μου αρκετα χρηματα για τα γουστα τους, δεν ηθελε και πολυ, αμεσως πηραμε το πρωτο και λιγες μερες μετα πηραμε και ενα δευτερο ..

Στο πρωτο γεματο με γκαμπι, λιγα μολυ, και λιγα πλατυ.. θυμαμαι να ειχαμε φτασει 200 γκαμπι και να γενανε αβερτα, τοτε ειχαμε αρκετα πετ-σοπ στην Κατερινη και θυμαμαι εντονα την μητερα μου σε κατι που εμοιαζε με κουβαδες να τα μεταφερει και να τα πουλαει 50 50 συνεχεια, 1ευρω το θυληκο και 1,μιση το αρσενικο( η το αντιστροφο)!!

Στο δευτερο (που τωρα πουληθηκε) ειχαμε κρυου νερου, χρυσοψαρα και σαρασα.. θυμαμαι εντονα που εριχνα χοντρες μπιλιες τροφης κατω κατω για τα γατοψαρα και ενα μεγαλο κιτρινο σαρασα το εκανε μπουκιτσα :Ρ Γενικα απωλειες ειχαμε ελαχιστες..

Επισης μια σκηνη που εχει χαραχθει στην μνημη μου ειναι που ειχαμε καποια μωρα σε μια γεννηστρα απο γεννα(γκαμπι ή μολλυ) δν θυμαμαι χωρις την μητερα τους πλεον, και ειχα ενα ψαρι (αφροψαρο) ετσι ηξερα την ονομασια του που ειχε βουτηξει μεσα και τα ειχε φαει ολα

Παρολα αυτα το μηνιαιο καθαρισμα παντα μου την εδινε
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01864 seconds with 11 queries