Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 15-03-11, 01:37
Το avatar του χρήστη GoRanZi
GoRanZi Ο χρήστης GoRanZi δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-03-2008
Περιοχή: ILION
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από B22 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μ που τα βρηκες τα rasbora galaxy???μ αρεσουν παρα πολυ..πες μ και μερικες πληροφοριες γι αυτα..
Φιλε μου τα rasbora galaxy τα αγόρασα τυχαία στο pet city στο Ίλιον πριν 6 μήνες περίπου, τυχαία, μου άρεσαν και τα αγόρασα. Είχα δη και στο κατάστημα Water Inn στη Κηφισιά, αν παρακολουθείς φέρνουν περιστασιακά, όσο για τις συνθήκες πιστεύω ότι με μαλακό νερό είναι μια χαρά. Δεν ενοχλούνται ούτε από τα λιπάσματα ούτε από το CO2 που στο ενυδρείο μου είναι περίπου 35 ppm. Η βασική τους τροφή φιλαράκια, είναι πολύ ευχάριστα ψαρια και τα έχω αγαπήσει πραγματικά. Αυτά από εμενα κάποιος πιο έμπειρος μπορεί να συμπλήρωση αλλα αν ψάξεις μέσο google θα βρείς πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Αν τα πετύχεις σε κάποιο μαγαζί, πάρτα, δεν θα το μετανιώσεις ποτε.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από genediver Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ συνονόματε, χρησιμοποιείς trace σε σκόνη, ή εκ παραδρομής αναφέρεις "gr"? Εάν "ναι" ποιάς εταιρείας?

ΥΓ.Πανέμορφο!
http://www.fluidsensoronline.com/zen...th=93_65_69_75 όλες τις σκόνες από εδώ τις πήρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Φιλε Μιχάλη, ευχάριστο για το σχόλιο σου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GoRanZi : 15-03-11 στις 01:37 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01451 seconds with 11 queries