Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 30-09-05, 09:20
Το avatar του χρήστη crazyio
crazyio Ο χρήστης crazyio δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 1.955
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην crazyio
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΡΠΙΔΑ ΤΖΙΝΙΑ
Επειδή εγώ δεν ξέρω τίποτα δεν μπορώ να σε συμβουλεύσω λυπάμε και που σου απάντησα Συγνώμη για την ενόχληση. Κάνε ότι σου λένε οι άνθρωποι που πραγματικά γνωρίζουν και πάλι χίλια συγνώμη που σε ταλαιπώρισα.
Έ?
για μένα πάει αυτό το μήνυμα ? αν δείς πιο πάνω σου έχω απαντήσει σε ό,τι με ρώτησες απο λεπτομέριες για τον μονομάχο ...
τώρα τι σχέση έχει αυτό που λές ?
μιλάς σαν να σε αγνόησα ή σαν να αμφισβήτησα τις γνώσεις σου ... πράγμα που δεν συμβαίνει επ ουδενή και για τις δυο περιπτώσεις ..
άν τώρα το όλο θέμα είναι το οτι δεν κάνω αγωγή με μελαφιξ όπως ανέφερες στο ποστ σου και την κανω με την άλλη αντιβίωση, να συμπληρωσω πως με το που είδα χτεσ το πρωι το μάτι έτσι, κάνω ένα ποστ για να δώ τι θα μου πείτε, ντύνομαι και φέυγω για πετ σοπ πριν πάρω οποιαδήποτε απάντηση ....
και όπως αναφέρω μέσα την αγωγή την έκανα οπως μου είπανε στο ΠΕΤ ΣΟΠ κια όχι οπως μπορεί να μου λέγατε ΕΣΕΙΣ γιατί δεν είχα χρόνο να περιμένω ποστ για να προσπαθήσω να σώσω τον μονομάχο ..

Όλα αυτά προς αποφυγή παρεξηγήσεων ....
ο καθένας έχει τις γνώσεις του και τις εμπειρίες του ... ποτέ δεν είχα πρόθεση να μειώσω κανέναν και ούτε πρόκεται να το κάνω....κατα πόσο σε ένα χώρο που ίσως να έχω και τις λιγότερες γνώσεις απο τον οποιοδήποτε ...

Υ.Γ η κατάσταση του μονομάχού είναι στάσημη ..... απο χτές έιχε γίνει η αγωγή του φαρμάκου, και θα μείνει έτσι μέχρι και την Κυριακη...
ελπίζω να γυρίσω την Κυριακή και να είναι όλα μια χαρά ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη crazyio : 30-09-05 στις 09:29
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 11 queries