Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 14-03-13, 10:12
Το avatar του χρήστη vaspiou
vaspiou Ο χρήστης vaspiou δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-11-2010
Περιοχή: Πεδιον Αρεως - Γκυζη!
Μηνύματα: 847
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές Εμφάνιση μηνυμάτων
vaspiou κανεις λαθος στο ebay σου δινουν τη δυνατοτητα να ζητησεις επιστροφη και να παρεις αποζημιωση απτον πωλητη για οποιαδηπωτε ανακριβεια στα πραγματα που παρελαβες η στην κατασταση που ηταν. Και υπαρχει και το rating και τα σχολια για καθε πωλητη. Σε αλλο φορουμ ελληνικο που ειμαι μελος με ασχετο αντικειμενο, υπαρχει κατω απτις αγγελιες subforum "αξιολογηση μελων-πωλητων" οπου ο καθενας μπορει να ανοιξει θεμα και ειτε να επικροτησει μια επιτυχημενη συναλλαγη ειτε να αναφερει καποιο προβλημα η ασυνενοησια, καθυστερηση κλπ. πχ αν κανω εγω με εσενα ια συναλαγη και πανε ολα καλα, ανεβαζω τοπικ με θεμα "vaspiou" και λεω μεσες ακρες οτι ολα καλα, και πλεον με οποιον αλλον κανεις συναλλαγη ειναι διαθεσιμο το τοπικ να γραψει και αυτος, αλλα και να το συμβουλευτει για τυχον αρνητικα σχολια, πριν παρει το προιον. Πιστευω ειναι πολυ χρησιμο να υπαρχει κατι τετοιο σε ολα τα φορουμ.

ΥΓ και ΦΥΣΙΚΑ το φορουμ δεν περνει θεση στην αντιπαραθεση ουτε εχει ευθυνη για την οποιαδηπωτε ασυνενοησια μεταξυ πωλητη αγοραστη.
Ειμαι και γω ebay ακιας ειμαι χρονια και ξερω πως λειτουργουν. ΑΣΕ, υπαρχουν πωλητες με χιλιαδες αξιλογησεις που φερονται χειροτερα και απο σκατα...σου δινω ενα δικιο ομως, οσον αφορα τις τιμες ομως κανονικα δεν πρεπει να τα συγκρινουμε...
__________________


" I don't know the key to success, but the key to failure is trying to please everybody "


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01479 seconds with 11 queries