Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 29-05-13, 18:00
Το avatar του χρήστη tsoui
tsoui Ο χρήστης tsoui δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2011
Περιοχή: Κατω Πατησια
Μηνύματα: 2.245
Προεπιλογή

Λοιπον επειδη οταν λεμε τα ασχημα πρεπει να λεμε και τα καλα πηρα σημερα τηλ στο καταστημα που τα πηρα το οποιο ειναι η Αβυσσος του ειπα οτι εχω αυτη την υπονοια και μου απαντησε οτι οντως μπορει να εκανε λαθος και να τα επιστρεψω χωρις δευτερες σκεψεις αμεσως ο ανθρωπος προθυμοποιηθηκε οποτε ενα μεγαλο μπραβο απο εμενα (Υγ δεν του ειχα αναφερει οτι ειμαι σε καποιο forum ως μοχλο πιεσης , με αντιμετωπισε οπως οποιοδηποτε αλλο πελατη και ξανα μπραβο του επισης ηταν η πρωτη φορα που ψωνισα απο εκει και θα εξακολουθω.)Λαθη συμβαινουν παντου αρκει να διορθωνονται και μονο απο τον τροπο του επειδη μαλλον ειναι ολα getruade θα κρατησω αυτα αν τωρα βγει και κανενα furkatus θα δουμε τι θα κανουμε ουτως η αλλως μου ειπε αν θελω να τα κρατησω λιγο ακομα να μεγαλωσουν για να ειναι πιο σιγουρο και οτι ειναι να τον παρω τηλ.
@dimis1978 φωτογραφικη δεν εχω και με το κιν δεν γινεται παντως τα λιγο πιο μεγαλα ειναι σαν τη φωτο στο thread του raven τα αλλα ακομα δε φαινονται ξεκαθαρα αλλα μαλλον ειναι ολα getruade οποτε 17 καλα δεν ειμαστε?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,31741 seconds with 11 queries