Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 19-02-13, 00:56
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή Betta tank χωρις να το περιμενω...

Καποιοι ανθρωποι αξιζουν συγχαρητηρια. Πριν ξεκινησω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον kostaskich τον οποιο επισκεφτηκα για να θαυμασω το μαλαουι του, και το δισκοενυδρειο του, και επαθα πλακα, διαμαντια και τα δυο. Εκει που συζητουσαμε περι της εκθεσης του ειπα για τον μονομαχο που μου εμπιστευθηκε ο φιλτατος nazgul (και τον ευχαριστω πολυ) και που θελω να βγαλω απτο 450αρι που εχω για να του στησω κατι δικο του γιατι τα αγγελοψαρα ξαναγεννησαν και εγιναν επιθετικα στον χωρο τους. Αλλωστε ο ναζγκουλ οπου ναναι τον βλεπω να κανει εφοδο για να τσεκαρει συνθηκες διαβιωσης.
Η αντιδραση του Κωστα λοιπον ηταν απλη και: Μισο λεπτο ερχομαι. Και σκαει μυτη μετα απο λιγο με εναν κυβο στο χερι 35x35x35. Παρτο να τον βαλεις σωστα και βλεπουμε.

Ετσι λοιπον βρεθηκα με εναν κυβο, με το που μπηκα σπιτι τον εστησα κατευθειαν, εβγαλα 30 λιτρα απτο μεγαλο ωστε να φτασει η σταθμη στους 25 περιπου, ανοιξα τα φιλτρα, εβγαλα βαμβακι και σιποραξ, πηρα ενα εσωτερικο που εχω, ταβαλα μεσα, τουκανα και μια πατεντα να μην εχει μεγαλη ροη, θερμοστατη στους 27, πιστια και κερατοφυλλο απτο μεγαλο 3 φυλλα καταππα και μολις σταθεροποιηθηκε, μεσα ο μονομαχος, ο οποιος αρχισε τις αναγνωριστηκες και ηρεμησε κατευθειαν πλεον. Εβαλα και το fogger να δουλευει στο χαμηλο να δημιουργει ομιχλη στην επιφανεια. Φωτιστικο για την ωρα ενα δαπεδου, θα δω σε τι θα παω, για πειτε καμια ιδεα.

Αυριο θα βγαλω λιγη αμμο με προσοχη απτο μεγαλο η θα βρω μπεζ χαλαζιακη εδω σερρες...και θα ανεβασω τις πρωτες φωτος. Και παλι ευχαριστω τον Κωστα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02566 seconds with 11 queries