Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 25-05-06, 20:40
ΠΟΠΟ Ο χρήστης ΠΟΠΟ δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2006
Περιοχή: παγκρατι
Μηνύματα: 228
Προεπιλογή Kατι Πιο Δυσκολο

εκανα το λαθοσ και αρχησα με μικρο ενυδρεια 10λιτρα αν και μου αρεσει πολυ και θα χει μελλον σαν φυτεμενο ενυδρειο
προσ το παρον εχω μεσα στο ενυδρειο 4red eye tetra μαι γαριδα και 2 glyptopterichthus gibbiceps και[IMG]../images/bannerekdromi.gif[/IMG] πανε ολα πολυ καλα
απο φυτα εχω μια anubia, egeria densa, java moos ,bacopa και αλλο ενα απο το ικεα
τα σχεδια μου ειναι κατα το φθινοπωρο να παρω ενα μεγαλο να το χερομαι για κοινωνικο δε το σκεφτομαι και τοσο πολυ γιατι εχει ο κολλητοσ μου φιλοσ και ειναι πολυ πληκτικα εννο απο ειδη ψαριων τελοσπαντον αυτη ειναι η γνωμη μου...
και σκεφτομαι για κατι απο αφρικη θελω να μου πειτε τι ειναι το πιο ευκολο και τι ειδη μπορω να βαλω σε ενα ενυδρειο 60-80λιτρα δεν εχω και χωρο ο καιμενοσ
τα red eye tetra μου

και κατι αλλο μια που γραφω ενα αρθρο για το κοπαδακι μου πωσ θα το αναπαραγω και παλι το ξερω οτι ειναι μικρο το ενυδρειο μου για νια νιωθουν ανετα αλλα τισ τελευταιεσ μερεσ παρατηρω το πιο μεγαλοσομο να κυνηγαει 2 πιο μικροσομεσ οχι επιθετικα αλλα σαν τη κινησεις των αρσενικων γκαππι στην ανναπαραγωγη τους αν και ειναι απιθανο γιατι ειναι πολυ δυσκολα στην ανναπαραγωγη και θα θελαν συμπληρωματα τροφησ και ειδικο νερο
περημενω με ανυπομονησια τισ απαντησεισ σασ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01412 seconds with 11 queries