Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 24-11-13, 21:52
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aqua jimmy Εμφάνιση μηνυμάτων
Τέλεια !!! Πειραιά μένω και επιτέλους βρήκα κάποιο άτομο με αγάπη με τα cpd!!! Εγώ τα λατρεύω!!! Να φανταστείς όταν τα πήρα ρώτησα το πετσοπ αν έχει cpd μου είπε : τι??? Ψάρι είναι αυτό??? Λέω Α καλά δε ξέρει. Ξανά ρωτάω μήπως τα έχετε γραμμένα galaxy rasbora??? Μου λέει.δεν έχουν τέτοιο ψάρι .λέω καλά θα ψάξω μόνος μου. Μετά από πολύ ώρα ψάξιματος είδα κάτι μικρά ψαράκια ετοιμοθάνατα χωρίς χρώμα αλλά και σαν να χουν να φανε βδομάδες, 7 ήταν και τα πήρα όλα !! Τα είχε γραμμένα danio τα πήγα σπίτι προσεχτικά και αργά με πολύ χρονοβόρα προσαρμογή τα έβαλα μέσα!!! Τώρα πλέον είναι τα τριπλάσια με απίστευτα χρώματα και είμαι πολύ χαρούμενος και που τα έσωσα αλλά και που βρήκα συντροφιά στα ήδη αλλα 7 που είχα
χαχαχαχαχα!!!ναι ξερω ..και ξερω και το υφος που εχουν ορισμενοι οταν τους τα ζητας...δεν πειραζει,τα ξερουμε εμεις και ευτυχως σε ορισμενα μαγαζια τα ξερουν κι αυτοι πιστευω να τα καταφερουμε,να ανταλλαξουμε και η επομενη μου παρουσιαση να ειναι 125 λιτρα με cpd
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Χωρίς να αποτελεί διαφήμιση, επειδή και σε μένα αρέσουν τα gapaxy rasbora ...για όποιον ενδιαφέρεται, έχει αρκετά το water inn - σε αρκετά μικρό μέγεθος

Λιγάκι τσιμπημένη τιμή μεν (4+ αν θυμάμαι καλα), απ την άλλη..."είναι εκεί" για όποιον ψάχνει το συγκεκριμένο είδος
ναι οντως εχει..ειχα παει πριν λιγες μερες για μια αντλια και τα ειδα και να πω πως ειχαν χρωμα και κοιλιτσα κανονικη (ουτε εγω θελω να κανω διαφημιση)..μακαρι και τωρα να ειναι στην ιδια κατασταση!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη evina : 24-11-13 στις 21:52 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01537 seconds with 11 queries