Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 24-07-10, 23:23
Το avatar του χρήστη jimz
jimz Ο χρήστης jimz δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Περιοχή: Θεσ/νίκη
Μηνύματα: 24
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos_samos Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ειναι σωστος ο τροπος σκεψης σου φιλε... σκοπος εναι οχι να συμβιβαζουμε ατεριαστα ειδη αλλα να προσφερουμε σε καθε ειδος οσο το δυνατον καλυτερες συνθηκες που μπορουμε γι' αυτο και προτιμω να καθαριζω με το χερι την αλγη παρα να ζουν τα ψαρια μου σε ''κακες'' συνθηκες ενω εγω θα ειμαι αραχτος... βεβαια δεν θα χρειαστει να καθαριζω χαρη στο apple snail (μηλοσαλιγγαρο) το οποιο απο οτι διαβασα στο ιντερνετ ταιριαζει και με τα γκαπυ...
Χαίρομαι που μαθένεις γρήγορα μικρέ για τα ατέριαστα είδη (από της 23/7 έως 24/7)... Άντε ΟΚ, κάνε εσύ όπως νομίζεις, την άποψη μου σου είπα, εσύ έχει την δικιά σου, τα ξέρεις όλα και εσύ απ ότι βλέπω, όπως και άλλοι εδώ που στην προηγούμενη ζωή τους ήτανε ψάρια και τα ζούσανε από κοντά τα πράγματα (2 παιδία απαντήσατε λογικά στα post μου με συμβουλευτικό χαρακτήρα και όχι ξερολίδικο και μαγκίτικο ντεμέκ)... την βοήθεια γιατί την ζήτησες δεν κατάλαβα, και γιατί κάθομαι και ασχολούμαι και εγώ απορώ με τον εαυτό μου... καλά έκανα τόσο καιρό και απλά διάβαζα τα διάφορα fora χωρίς να απαντάω... Έτσι θα ξανακάνω τελικά μιας και κάποιοι εδώ δεν δέχονται ότι έχουνε λάθος, απλά λένε αυτοί το σωστό και τέλος ...

Άντε καλή συνέχεια σε όλους...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01828 seconds with 11 queries