Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #108  
Παλιά 30-11-11, 22:18
Το avatar του χρήστη jimmis1974
jimmis1974 Ο χρήστης jimmis1974 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-05-2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μηνύματα: 947
Send a message via Skype™ to jimmis1974
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pavlos1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καθε φορα που γραφω στο forum μας,ειμαι χαρουμενος,επειδη ειτε προκειται για παρουσιαση ζωντανων ειτε ενυδρειου,ειτε απλα για "να τα πουμε"..Ομως αυτη την φορα γραφω με μεγαλο πονο και θλιψη.Αρχες Ιανουαριου,θα πρεπει να εγκαταλειψω την χωρα μας,γιατι τα περιθωρια εχουν στενεψει παρα πολυ οπως μας εκαναν και φευγω επ αοριστον για Αγγλια.Ελπιζω για παντα.Δυστυχως θα πρεπει να αποχωριστω το νανο μου,μιας και η μεταφορα του σχεδον 2000 χιλιομετρα απο την Αθηνα,καθισταται αδυνατη.
επειδη ειδα με τι μεγαλη χαρα εχεις δεχτει αυτο το πανεμορφο reefακι (και οχι μονο εσυ αλλα και ολοι μας εδω στο forum) θα σου πρωτεινα να το ξανασκεφτεις , στην ζωη τιποτα δεν ειναι αδυνατον , εστω και αν δεν μπορεις να παρεις τα ζωντανα μπορεις να παρεις το ενυδρειο και ολα τα υπολοιπα , βραχο , αργωνιτη κ.α. (ζωντανα θα βρεις εκει)
Αλλωστε ειναι πολυ μικρο για μεταφορα , νωμηζω 30χ30χ30 ? αστειο ... , παρε ενα αφρολεξ κουτι και βαλτο μεσα σιγα το πραμα , να ταν κανα ενυδρειο μεγαλο να λεγα οκ .
Ειναι κριμας , μου σπαραξες την καρδια με την αγγελια , φιλε Παυλο ξανασκεψου το !!!!
http://www.aquatek.gr/vb/showthread....F0%EB%E1%ED%EF
__________________
άραγε τα ψάρια πίνουν νερό ???
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries