Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #491  
Παλιά 20-04-16, 13:19
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνώ σε ολα!
-------------------------
θαναση αν θες την γνώμη μου!βάλε επι τάπητος τα ενυδρεία σου και οτι αλλο χόμπι εχεις,δες μετα τι θα σου λείψει περισσότερο αν χάσεις και μετα με καθαρό μυαλό παρε τις αποφάσεις σου και οχι εν βρασμω.........ειμαι σίγουρος οτι θα το δεις διαφορετικα.
εύχομαι να σου πάνε ολα καλα φιλε και μαζι με τα αλλα και τα ενυδρεία σου!
αφου ξεπέρασες το αρχικό δύσκολο κομμάτι του θαλασσινού δεν νομίζω πλέων οτι οι διαφορές ειναι τόσο χαοτικές στην συντήρηση του...........
Αυτο που λες φιλε μου το εχω κανει... τα εχω βαλει κατω και εχω σταματησει οτι αλλα χομπι ειχα γιατι με εχει κερδισει το ενυδρειο...
Αυτος ειναι και ο λογος που εχω φτασει να εχω ενα μεγαλο ενυδρειο γλυκου νερου και ενα θαλασσινο... το θαλασσινο δυστυχος συνεχεια ζηταει, ποσο μαλλον οταν εισαι κολλημενος και θελεις να τα εχεις ολα σωστα.
επιδη εχω περασει απο ολα τα σταδια σε ενυδρεια θα σου πω οτι το θαλασσινο ειναι πολλα χιλιομετρα μακρυα σε σχεση με ενα γλυκου νερου.
χωρις να κατσεις να υπολογησεις πολλα θα σου πω το εξης....
σε ενα ενυδρειου γλυκου νερου χρειαζεσαι απλα 3-4 πριζες...
στο ιδιο ενυδρειο σε θαλασσινο χρειαζεσαι πανω απο 15....
οποτε δεν χρειαζεται καν να κατσεις να υπολογησεις τα watt....
απο εκει και περα σε οτι εχει να κανει με το θαλασσινο ειναι οτι χρειαζεται χρονο αρκετο τον οποιο δεν εχω.... χρειαζεται ορεξη πολυ την οποια αυτη την στιγμη δεν εχω... κι οταν δεν εχεις ορεξη πολυ και μεσα στο ενυδρειο εχεις πολλααααααα ζωντανα ειναι κριμα και γι αυτα να μην ειναι οπως πρεπει και για τα χρηματα που δινουμε...

+ οτι παντα παραμονευει στο μυαλο μου ενα αγαπημενο μου ενυδρειου γλυκου νερου...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01675 seconds with 11 queries