Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 23-09-07, 22:13
Το avatar του χρήστη khpouros
khpouros Ο χρήστης khpouros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-09-2007
Περιοχή: Κοζανη
Μηνύματα: 51
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην khpouros
Προεπιλογή

"γιατι πρεπει να προτεινουμε σε εναν νεο να παρει τα ακριβα"

διάβασα όλα όσα γράψατε και πραγματικά άρχισα να βγάζω λίγο άκρη με το θέμα μετρήσεις, μπράβο για την κουβέντα που ξεκινήσατε!!!! Απλά για το θέμα το τι πρέπει να προτείνετε σε έναν αρχάριο, όπως είμαι εγώ, που δεν έχω καν ενυδρείο, και σκέφτομαι να κάνω ένα, και γ αυτό και μπήκα στην παρέα σας, του λέτε τα πάντα, όλους τους τρόπους, όλα τα μέσα και όλες της τιμές, από το απλό και εύκολο, μέχρι το πιο ακριβές και πιο ακριβό, και τον αφήνετε να κάνει ότι θέλει…. Σίγουρα θα κάνει σύμφωνα με την τσέπη του… και ίσος και με τα καβούρια που έχει στην τσέπη του…. Λίγο πλάκα για να γελάσουμε. Εγώ για παράδειγμα αρχάριος μεν αλλά, θέλω να κατασκευάσω μόνος μου ένα ενυδρείο!!! και αρκετά μεγάλο, θα το κάνω σιγά σιγά θα ετοιμάσω το μεταλλικό τραπέζι, μετά θα κάνω το ενυδρείο, αφού το τελειώσω και δεν τρέχει από πουθενά, τότε θα κάτσω να ασχοληθώ και να μάθω της μετρήσεις του νερού το στρώσιμο του ενυδρείου, και αν δεν τα εμπεδώσω καλά με τα ph no2 no3 kh kl mp st και όλα αυτά που τώρα μου φαίνονται βουνό και κινεζικά, δεν πρόκριτε να ρίξω ψάρια μέσα , και εγώ είμαι της φιλοσοφίας ότι τα χόμπι είναι ακριβό άθλημα και αν το αγαπάς και θέλεις να έχεις κάτι που θα σε γεμίζει το βάζεις λίγο το ρημάδι πιο βαθιά.
__________________
η ζωή είναι όμορφη
http://khpouros.deviantart.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01748 seconds with 11 queries