Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 18-09-17, 19:50
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από energy52 Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλημερα!
Εγω αυτα εχω (για Τ5) http://www.ebay.com/itm/T5-T8-Lamp-H...-3TIdACU1pmOtQ
Εφαρμοζουν καλα πανω στη λαμπα,εγω τους ειχω βαλει κι εξτρα θερμοσυστελομενο καλα δουλευουν μεχρι στιγμης
κι εγω απο Καυκα ειχα παρει τα ηλεκτρολογικα,μου χε πει περισυ οτι δεν φερνει πλεον ανακλαστηρες,οτι ειναι κατι εξειδικευμενο κ δεν συμφερει..θα ρωτησω παλι τωρα,ευχαριστω!
Το ballast θα μπορουσες να το βαλεις απο κατω στο ντουλαπι για καλυτερη προστασια,απλα εκει θα χες περισσοτερα καλωδια απ το ντουλαπι στο ενυδρειο..
Η αλήθεια είναι ότι δύσκολα θα βρεις ανακλαστηρες πάντως. Ο υπάλληλος επέμενε ότι δε φέρνουν πλέον αλλά ήξερα ότι έχουν γιατί είχε πάει ένας φίλος την προηγούμενη μέρα σε άλλο υπάλληλο. Το μπαλαστ καλύτερα εκεί που το εχω. Δεν ενοχλεί και τα καλώδια είναι μαζεμένα όλα μαζι εκεί κοντά.
Παρήγγειλα πάντως κι εγώ τα ακροφυσια που μου έδειξες. Όταν έρθει η ώρα να αλλάξω λάμπα θα τα βάλω, βαριέμαι να κόβω και να ραβω πάλι.
-------------------------
Δε ξερω αν φαινεται η διαφορα στις φωτο αλλα αλο κοντα ειναι αισθητη. Στην πρωτη φωτο ειναι με τις 3 λαμπες και στη δευτερη με τις 5.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20170918_204721_163.jpg
Εμφανίσεις:  128
Μέγεθος:  68,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20170918_204736_806.jpg
Εμφανίσεις:  121
Μέγεθος:  68,7 KB  

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Undertaker : 18-09-17 στις 19:50 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01693 seconds with 12 queries