Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 21-01-16, 15:28
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από more2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίο το στήσιμο, ανυπομονώ να φουντώσουν λίγο τα φυτά να το χαζέψω!! κράτα μας ενήμερους με φωτό!
Να σαι καλα φιλε ευχαριστώ μολις παρει τα πανω του θα ποστάρω ετσι κι αλλιώς δεν κρατιέμαι
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
μπράβο πολύ ωραίο στήσιμο!!!
Να σαι καλά ευχαριστω
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο!
Πολλά μπράβο!!!
Πάρα πολλά μπράβο!!!!

Το μόνο που κάπως μου πάει λίγο "εκτός διαστάσεων" είναι ή όρθια χοντρή ρίζα δεξιά όπως κοιτάμε, νομίζω ότι γράφτηκε ήδη. Ομως μπορεί και να έχω άδικο γιατί η λήψη με μηχανή πολλές φορές είναι διαφορετική απο ότι βλέπει το μάτι ζωντανά...

Η μος θα κάνει μεγάλη διαφορά όταν μεγαλώσει, μπορώ να το φανταστώ απο τώρα Και βέβαια δεν το συζητάμε, η χρήση του λευκού φόντου δίνει άλλη διάσταση. Ειδικά σε αυτού του τύπου τα ενυδρεία που χωρίς "βάθος" χάνουν το θέμα τους...

Σε ότι αφορά το τζάκι πάντως, εγώ έχω το αντίθετο πρόβλημα. Προσπαθώ να πείσω την γυναίκα μου να το ξηλώσω και να βάλω εκεί ένα ενυδρείο
Η ρίζα η δεξιά λες κι εςυ ε ; θα το δούμε κι αυτό ,εχω ηδη αλλες τρεις έτοιμες να την αντικαταστήσουν, εμενα αυτο που με χαλάει ειναι το χρωμα που ειναι πολυ σκούρο οποτε περιμένω την moss να κανει δουλειά και βλέπουμε.

Ετσι ετσι τι να το κανεις το τζάκι που ειμαστε στην αλασκα τρεις μερες κρύο κανει το χρόνο, εγω θα κυκλοφορούσα με σορτσάκι και παντόφλα havaiana στο σπιτι και θα της ελεγα γυναίκα πολυ ζέστη παλι φέτος ,τζαμπα τρωει χώρο και το τζάκι
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01967 seconds with 11 queries