Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 20-07-04, 02:40
Το avatar του χρήστη batza
batza Ο χρήστης batza δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2002
Περιοχή: corfu
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή

Καλοι μου φιλοι γεια και χαρα Μπενω κατευθιαν στο θεμα. Τα ψαρια με το προβλιμα ειναι, μια αυλονοκαρα ενας λιθοβατις και ενα firt red uganda.Πρεπει να σας πω οτι το διαστιμα αυτο διλαδι τις τεσερεις τελευτεες ευδομαδες τις αλαγες νερου τις εκανα καθε 15 μερες αντι καθε 7,και το νερο που αφερουσα ηταν 15%περιπου.Τις τελευτεες δυο ευδομαδες εχω κανει δυο αλαγες 40% περιπου.Η αμονια ειναι 0, τοPH το κραταω με σοδα γιρο στο 8 αλες μετρισεις δεν κανω, πειτε μου τι να προμιθευτω και θα σας πω και τα υπολιπα. Τα ψαρια ολα τρονε κανονικα κι επισεις καποιες μερες την ευδομαδα τα ταειζω μαρουλι,η αγκουρι,ησπανακι,η αρακα. Την κυριακη τα αφινω νιστικα.Γραφω οσο ποιο πολες λεπτομεριες μπορω για να σας διευκολινω περισοτερω . Η θερμοκρασια το χιμονα ηταν 26,5 τωρα ειναι 28 . Τα φοτα αναβουν στης 10πμ και σβινουν στης 12μμ. Αγαπητε μου κουμπαρε γαυρε φοτογραφιες σου βγαζω οσες θες πως τις στελνω τσοι σιφοριασμενες δεν ξερω ο βουρλισμενος , και το μπατζανακιμου που ειναι σουπερ χακερ ουτε κι αυτος ξερει τι εμαθα εβαλες και σι το χερακισου για να ερθει το τιμιμενο απο την Πορτογαλια . Αυτα περιμενω και υπομενω.
__________________
African Master
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 11 queries