Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 05-09-11, 17:50
Το avatar του χρήστη michael151
michael151 Ο χρήστης michael151 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-08-2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης-Δαφναρα Αθηνα
Μηνύματα: 349
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από diveromitsosp Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα Μιχάλη,....Σε ευχαριστώ καταρχάς για τις συμβουλές σου,....Απο καρκινοειδή σκέφτομαι για ερημίτες,γαριδούλες...Οι τραγάνες είναι μέσα στο πρόγραμμα + κάποια γαστερόποδα,μαλάκια,κωπήποδα και σκουληκάκια που φιλοξενούνται εκεί,...'Oσo για την άμμο,φοβάμαι μήπως θολώσει το νερό,....Μπορώ να φτιάξω εγώ το sub και την Α/Ο?Υπάρχουν κάπου οδηγίες?Η αλήθεια είναι ότι μιάς και είμαι άρρωστος με το ψαροντούφεκο και τη θάλασσα,θέλω να φέρω και την θάλασσα στο σπίτι μου,...:-p
Προσωπικα diy (φτιαξτο μονος σου) Α/Ο δε ξερω να σου πω αν μπορεις να φτιαξεις..! Καλυτερα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο, αγορασε τη! θα βρεις φθηνες στις αγγελιες απο το Forum! Sub.. αμε! Δεν εχω φτιαξει, αλλα δε νομιζω να ειναι και τοσο δυσκολο.. Οδηγιες θα βρεις ψαχνωντας στο Forum παλι! Για την αμμο και να σου θολωσει.. ε και?! Θα σου ξεθολωσει γρηγορα μην ανησυχεις γι' αυτο! Καλη κυκλοφορια να υπαρχει μονο και ολα καλα! Αρρωστος με το ψαροντουφεκο ε?! Φονια!! χαχαχα!! εγω φοβαμαι να πω την αληθεια!! Σκιαζομαι!! οποτε εκ του ασφαλους θαυμαζω τη φυση απο τα ενυδρεια μου! Αληθεια.. πως σκεφτεσαι να πιασεις τα ψαρια σου?! Εγω προσπαθω να πιασω γυλους! ομορφα και μικρα ψαρακια! μη μου πεις κι εσυ για ροφο γιατι θα φρικαρω! Εχω αρκετους φιλους απο Σητεια μερια να ξερεις!
__________________
michael151
Every Dream is Just a Journey Away....


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01399 seconds with 11 queries