Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 10-05-18, 22:20
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Καλησπερα.

Εγω ειχα παρει απο την Water Waves ενα αντιστοιχο φιλτρο σαν αυτο εδω περσι ή προπερσι.

Ειναι τυπου κατω παγκου, δες την φωτογραφια του δικου μου φιλτρου εδω:



Eιναι της Aqua Filter και λειτουργει αψογα ολο αυτο το καιρο. Καποιοι θα πουν οτι το φιλτρο μου ειναι υπερβολικο για το νερο της Αθηνας, επειδη ομως ηθελα το καλυτερο για μενα και για τους δικους μου, το πηρα. Ετσι κι αλλιως το φιλτρο το κρατας για πολλα χρονια (με την αναλογη συντηρηση φυσικα)

Επειδη στο νεο σπιτι δεν μου εχει επιτραπει να γινει η τρυπα πανω στην κουζινα το εχουμε οπως το βλεπεις εδω πανω, στο προηγουμενο ηταν οπως το βλεπουμε εδω κατω (η φωτογραφια ειναι απο το link της Water Waves)



Φιλτρο ανω παγκου προσωπικα δεν θα σου προτεινα καθολου. Τα βλεπω και τα εχω μαθει απο τα σπιτια αρκετων γνωστων μου. Πιανουν αρκετο χωρο πανω στη κουζινα και συνηθως κοστιζουν παραπανω για αυτο που προσφερουν.

Το καλυτερο ομως θα ηταν να επικοινωνησεις με τα παιδια απο την Water Waves. Eκεινοι, πιστευω, θα σου λυσουν ολες τις αποριες σου και θα σου προτεινουν το καλυτερο για τα δικα σου δεδομενα. Δεν ειναι καθολου τυχαιο που πολλοι το προτεινουν το συγκεκριμενο μαγαζι.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  undercounder2%20(2).jpg
Εμφανίσεις:  880
Μέγεθος:  33,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  filtro.jpg
Εμφανίσεις:  934
Μέγεθος:  44,2 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01546 seconds with 12 queries