Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 10-05-18, 14:13
Το avatar του χρήστη paraskevas
paraskevas Ο χρήστης paraskevas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Λήμνος
Μηνύματα: 285
Προεπιλογή Αγορά Φίλτρου Πόσιμου Νερού

Καλημερα σας θα ηθελα την γνωμη σας και τις προτασεις σαςα σχετικα με την αγορα ενος φιλτρου νερου ανω παγκου για την κουζινα για την καταναλωση ποσιμου νερου για την οικογενεια γιατι τωρα που μπαινει το καλοκαιρι και αυξανεται η καταναλωση νερου λεω μηπως ειναι καλυτερα να βαλω ενα φιλτρο, εδω να αναφερω οτι μεχρι τωρα το νερο που πινουμε τα περνουμε με παγουρια απο μια βρυση που υπαρχει καπου στο χωριο και που υποτηθεται οτι ειναι συνδεδεμενη με μια πηγη, αλλα ειναι λιγο κουραστικο το περα δωθε ειδικα το καλοκαιρι που βαζουμε νερο στο ψυγειο για να κρυωσει και πινουμε συνεχεια γιαυτο λεω μηπως παρω ενα φιλτρο ανω παγκου να το συνδεσω με την βρυση και να εχω καθαρο νερο πιο κοντα μου, απο εσας θα ηθελα προτασεις για ενα οικονομικο φιλτρο νερου, τι φιλτρο θαηταν καλο να του βαλω, να υπαρχουν ευρεως αναλλακτικα και οχι μονο σε ενα μαγαζι. Το νερο της βρυσης δεν το πινουμε το χρησιμοποιουμε μονο για φαγητο και πλυσιμο λογο και του ενυδρειο εχω μετρησει οτι εχει υψηλο ph, λιγο χλωριο και πολλα αλατα. Θα περιμενω τις υποδειξεις σας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,16855 seconds with 11 queries