Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 01-09-12, 12:51
Vangelis21 Ο χρήστης Vangelis21 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2012
Περιοχή: ΑΘηνα
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lionor Εμφάνιση μηνυμάτων
Ας μου επιτρεψετε να 'επεμβω' κι εγω στο θεμα, αν και δεν εχω καθολου εμπειρια σε ενυδρεια, ακομα....ψαχνομαι
Τα συγκεκριμενα που αναφερονται πηγα και τα ειδα πριν 3 μερες. Βασικα το μαγαζι μεταφερεται και γινεται ενας....πανικος, με την εννοια οτι τα εχει στιβαγμενα και δεν μπορεις να το δεις απο ολες τις μεριες.
Πραγματι αυτα που ειδα εγω εχουν ενα 'περιεργο' καπακι, το οποιο δεν ειναι ισιο, αλλα κανει κατι σαν 'κυματισμο' που εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου.
Απο πισω γραφουν οτι ειναι μαρκα: waterhome. Δεν μπορω να καταλαβω τελικα αλλο το hagen αλλο το waterhome;
Απο οτι επισης καταλαβα, μαλλον διδονται σκετα, χωρις λαμπες, χωρις φιλτρο, αλλα δεν ρωτησα κιολας, γιατι ισως ξαναπαω να τα δω καλυτερα οταν θα εχει ολοκληρωσει την μετακομιση.
Εχω κι εγω περιπου το ιδιο διλλημα με τον oscar. Βασικα σκεφτομαι για 2 χρυσοψαρακια να βαλω. Να παω σε 125αρι ή σε 180αρι. Ειμαι αναμεσα σε rio ή σε αλλο λιγοτερο επωνυμο (γυαλα + φιλτρο χωριστα)
Ειδα στο σαιτ του petcity Και τα anubias, αλλα δεν βρηκα καποιο που να χει τις διαστασεις που θα θελα, να εχει δηλ περισσοτερο μηκος απο οτι πλατος ή υψος.
Αυτα απο μενα, δεν θελω να 'χαλασω' το θεμα του φιλου μας, κυριως ηθελα να πω την γνωμη μου για οτι ειδα στο μαγαζι που πηγα
Αν βαλεις απλα δυο χρυσοψαρα τα 125 ειναι υπεραρκετα. Ακομα, στα χρυσοψαρα αρεσει το υψος οποτε δεν μπορεις να τους το κοψεις
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01489 seconds with 11 queries