Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #124  
Παλιά 20-05-11, 07:26
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν φτιάξεις το φιλτράρισμα σου όπως είναι στην εικόνα που ανέβασε ο in the pond μην παραξενευτείς αν καεί η αντλία στα πρώτα 10 λεπτά.
To ότι θα σε έβρισκα αντίθετο Βασίλη, αυτό ήταν σίγουρο. Το ανέμενα για να είμαι ειλικρινής. Όπως και να' χει, τυγχάνει να έχω στα χέρια μου πάνω από 10 βιβλία που ασκολούνται για κοι και τεχνογνωσία κατασκευής τεχνητών συστημάτων. Μελετώ χρόνια αυτά τα θέματα και παρ' όλα αυτά, τυγχάνει να παρακολουθώ 3 από τα πολυπληθέστερα φόρουμ που ασχολούνται με αυτά τα θέματα. Μεταξύ άλλων, εμπλέκονται ακόμα και κατασκευαστές τέτοιων συστημάτων στις συζητήσεις, έτσι που τις ανεβάζουν επίπεδα.

Το σκέφτομαι, πράττω και περιμένω να επιτύχει το πείραμά μου, είναι ξεπερασμένο προ πολλού!!! Το συγκεκριμένο σύστημα φιλτραρίσματος που προσπαθώ να παρουσιάσω εδώ και καιρό αλλά κάποιοι δεν το επιτρέπουν, είναι ένα αρκετά διαδεδομένο σε ολόκληρο τον κόσμο και ανοίκει και αυτό στα είδη φίλτρανσης ανοικτού τύπου.

Απλά βάζω ένα λίνκ από τα πλέον καλύτερα φόρουμ, αν όχι το καλύτερο στον κόσμο που ασκολείται με λίμνες πολύ χαμηλού επιπέδου...και πού ξέρετε, έχουν καιρό να φτάσουν το επίπεδο μάς τα παιδιά!!! Κοιτάξετε το ποστ Νο 5. Αν δεν έχετε πειστεί, μπορώ να σας ανεβάσω δεκάδες τέτοια λίνκς, ή αν θέλετε να σας υποδείξω σελίδες από βιβλιογραφία.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01464 seconds with 11 queries