Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #93  
Παλιά 12-05-11, 11:54
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα το' θελα αυτό! Καλά, η Λούση πώς και δεν το' χει ξαναδει? ...
Το είχα δει πριν πολλά πολλά (20 -25) χρόνια σε ποτάμι της περιοχής Νευροκοπίου σε σημείο όπου το νερό λίμναζε, είχα γουρλώσει τα μάτια μου το άρπαξα και ... φυσικά δεν μπόρεσα να το διατηρήσω. Από τότε δεν το ξαναείδα!!! Το ξαναείδα σ΄αυτό το θέμα και έπαθα!!!!!!!!!!!! κι όμως το θυμόμουν!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ !!!!!!!!!!! ΛΥΠΗΘΗΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
.... Αν μη τι άλλο να μάθουμε τους υδροχαρή θυσαυρούς που κρύβονται στις χώρες μας, μιας και στην κατηγορία των λιμνών αφιερώσαμε μια ολόκληρη υποκατηγορία για αυτά τα φυτά....ας τη δουλέψουμε λοιπόν!
Επιτέλους! αυτό προσπαθώ να κάνω, μια λίμνη με μεσογειακά φυτά, αλλά δεν έχω αρκετό χώρο (γι' αυτό έχω τόσες γλαστρολίμνες) και καιρός να ασχοληθούμε και με τα δικά μας φυτά .... που τα βλέπουμε και δεν ξέρουμε ούτε όνομα, ενώ κοντεύουμε να πάρουμε μάστερ στα τροπικά και στα νούφαρα!

kouman "έπεσες" σε αναμενόμενη "παγίδα", φτιάχνουμε φτιάχνουμε και πάλι θέλουμε κάτι παραπάνω! Κάνε ότι περισσότερο μπορείς χωρίς οικονομία στο χώρο, γιατί πάλι θα χαλάσεις να ξανακάνεις!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01399 seconds with 11 queries