Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 08-01-15, 22:41
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα Σπύρο, τις γκρι κροκάλες γρανίτη που έχω στο ενυδρείο Tanganyika κι έχω αγοράσει 0,80€ περίπου στο ίδιο σημείο πουλάνε το βότσαλο του είδους 17€ το 25κιλο και ξέρεις πολύ καλά γιατί στις έχω δείξει στον ’’φίλο’’ μας τον Σταύρο ’’ΑΒΥΣΣΟΣ’’ που τα πουλάει 8,40€ το κιλό. Σφάζει δηλαδή και την τελευταία φορά που τον επισκεφτήκαμε μου δήλωσε μπροστά σ’ εσένα κι έναν άλλο φίλο συνχομπίστα ’’’Εγώ δεν έχω φίλους εδώ μέσα, είμαι επιχειρηματίας’’. Γιατί λοιπόν τον συστήνεις ;;;;;;;;;;;;

http://www.antemisaris.gr/Uploads/Im...b9-enlarge.jpg

Υ.Γ. Έχω μάθει ότι ψάχνει από που βρίσκω την χαλαζιακή άμμο που πουλάω γιατί εκείνος δεν εμπορεύεται Carat 6 και δείχνει σε άτομα φυλλάδια ότι τα κατάφερε και το ανακάλυψε αλλά αν ήταν μαγαζί που με προμηθεύει θα το δημοσίευα μόνος μου για να παίρνουν όλοι από εκεί φτηνή χαλαζιακή άμμο Carat 6!!!!!!!!!!!!!!!

http://youtu.be/KL4HaiV6FwA
@Πέτρο αρχίζω και σκέφτομαι πως μερικά πράγματα πλέον δεν γράφονται τυχαία

Ξεκινάει ενα θέμα κι όταν ποστάρεις, επιδιώκεις να το κάνεις μπου@@@λο!

Δεν το ξέρω τον Σταύρο,ουτε κολλητός μου ειναι, το ιδιο φυσικά και εσυ
Ουτε τον συνήγορο του θα κάνω
Ούτε όμως ξέρω πολλους "επιχειρηματίες" οι οποιοι βάζουν 40% περισσότερα ψάρια σε μια παραγγελία, επειδή είδε μικρά τα ψάρια και φοβήθηκε μήπως υπάρχουν πολλές απώλειες

Ουτε κολλητός του Γιώργου ειμαι - που τον προσβαλεις στο παραπάνω ποστ, ουτε δικηγόρο χρειάζεται κανεις μας εδώ μέσα

Σταμάτα επιτέλους να γ#%ας κάθε θέμα στο οποίο θέλεις να θάψεις άλλους και στο οποίο μας πρήξεις τα @@, με την Carat ΣΟΥ!

Αν γράφεις με σκοπό να βοηθήσεις συγχομπίστες, άσε τους γρίφους και τις εξυπνάδες και γράφε καθαρά!
Αν γράφεις για να πουλήσεις μουρη, καλύτερα να μην το συνεχίσω

Και ΟΧΙ αυτή τη φορά δεν ζητάω συγνώμη από κανεναν για το συγκεκριμενο ποστ, γιατι πλεον με εβγαλες απ τα ρουχα μου, με τον τρόπο που προσβάλεις άλλους και προωθείς την Carat σου!

Πουλα την, τη ριμάδα να ησυχάσουμε...
Κι αν δεν την πουλήσεις πέτα την στο ποτάμι... ή φάτη την!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ Γιώργο επειδή σε έχω μοιριστεί πως το παίζεις από τότε που ανέβασες ποστ για συνάντηση στο σπίτι σου 2 μέρες μετά τη συνάντηση που είχε γίνει κι ενώ είχαμε ακόμα μπροστά μας 1 μήνα.
Εγώ όταν έκανα έλεγχο αγοράς για διάφορα ενυδρειακά έψαχνα και για άμμο για τα ενυδρεία μου τυχαία σε κάποιο μαγαζί γνώρισα κάποιο κύριο με όλη τη σημασία της λέξης - εν αντιθέση με σένα που δείχνεις άλλα με την πονηριά που δείχνεις και τα υπονοούμενα που αφήνεις - που ασχολείτε με στησίματα και συντηρήσεις τεράστιων ενυδρείων και μου έκανε την πρόταση να πάρω λευκή ή μπεζ προς 7€ / 5κιλο ή μαύρη προς 16€ / 5κιλο αφού πρώτα με ρώτησε και του είπα για τα συνολικά λίτρα που έχω!!!!!! Για εμένα πήρα την 1η φορά 50 5κιλα και μετά του ζήτησα να μου φέρει για φίλους και μου είπε ακριβώς: ’’σε παρακαλώ μην δώσεις το τηλέφωνο μου σε κανένα,ούτε μπορώ να τα μοιράζω σαν να είμαι διανομέας . Όταν θέλεις να βοηθήσεις κάποιον κάντο μόνος σου.’’ Δεν είναι η δουλειά του ανθρώπου αυτή,ούτε έχει μαγαζί γιατί αν είχε φυσικά και θ’ ανέβαζα ποστ το όνομα του μαγαζιού που πουλά φτηνότερα απ’ όλους τους άλλους Carat 6 ακόμα και από τα φιλικά μαγαζιά του φόρουμ. Εν τελει Γιωργάκη πήγαινε να βρεις Carat 6 κι αν τη βρεις φθηνότερα πες μας!!!!!!!!!!!!!!!

Και πες μου και κάτι εσένα σ’ έβαλε ο Τσιπάς δικηγόρο του ή το φόρουμ moderator ( που λαχταράς να γίνεις );;;;;;;;;;
Το "ΟΤΙ ΝΑ' ΝΑΙ" ...στο πιάτο σας!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 08-01-15 στις 22:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02057 seconds with 11 queries