Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 24-01-03, 17:16
sot-zoe Ο χρήστης sot-zoe δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 540
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην sot-zoe
Προεπιλογή

Θα συνφωνησω μαζι σου Νικο σε ολα .
Στο μονο που εχω καποιες αντιρησεις ειναι ο καθε νεος θα πρεπει να ψαξει καποιες χιλιαδες posts για να βρει καποιες πληροφοριες για καποιο θεμα που τον απασχολει , και στην συνεχεια να κανει το ιδιο για καποιο δευτερο θεμα ;;.

Το ειχα παθει εγω πριν απο ενα περιπου χρονο οταν εψαχνα πληροφοριες για καποιο συγκεκριμενο ειδος και την αναπαραγωγη του , μου πηρε μια βδομαδα να βρω ολα τα σχετικα posts , και τοτε ηταν πολυ λιγοτερα απο οτι θυμαμε , αλα και παλι στο τελος δεν ειχα ολες τις απαντησεις που χρειαζομουν .

Δεν νομιζω οτι υπαρχει τοσος πολυς χρονος για να ψαχνει κανεις , απο την στιγμη μαλιστα που μπορει να ρωτησει και να παρει μια εγκυρη απαντηση απο 2-3 ανθρωπους στο board .

Εαν παλι την απαντηση την δωσει ενας " δεινοσαυρος " ο οποιος ομως το πρωτο του ενυδρειο το πηρε πριν δυο μηνες χωρις να ειναι απολυτα σιγουρος για το τι λεει τοτε μπορει να οδηγησει τον αλλο σε μεγαλο προβλημα .

Και βεβαια οταν ο καθε νεος εχει τον χρονο , να ψαχνει τα διαφορα παλια posts για να εμπλουτισει ετσι τις γνωσεις του , ( εγω τουλαχιστον αυτο εκανα και μου βγηκε σε πολυ καλο γιατι εμαθα παρα πολλα πραγματα ) και ετσι να μειωνει τις τυχων ερωτησεις του .

Το προβλημα δεν ειναι στις ερωτησεις αλα στις εγκυρες απαντησεις και πως ενα θεμα ξεκιναει απο μια ερωτηση για ενα φυτο ας πουμε και καταληγει σε συζητηση για την ΑΕΚ .
__________________
Σωτήρης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01460 seconds with 11 queries