Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 17-01-03, 22:15
Nathan.M Ο χρήστης Nathan.M δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

Φίλε Blade, μπορείς να βρείς άμμο σε pet shops, αλλα αν θες την προσωπική μου γνώμη θα την μάζευα απο παραλία. Εγώ σε ένα 520L ενυδρείο που έστησα στο σπίτι, έχω βάλει άμμο από την παραλία της Αλίμου, και είναι φοβερή. Πάντος εάν αγοράσεις άμμο απο μαγαζί θα σου πάει ο κούκος αηδόνι για να γεμίσεις ένα τέτοιο ενυδρείο που θέλεις εσύ. Να φανταστείς οτι όταν ρώτησα σε μαγαζί φίλου μου που μου κάνει ΤΙΣ τιμές, μου είπε γύρο στις 60.000δρχ μόνο για την άμμο! Φαντάσου πόσο θα πληρώσεις εσύ για πολύ μεγαλύτερο tank! Άσε που σαν χρώμα αυτή που μου πούλαγε ήταν άσπρη. Όμορφη θα ήταν στο tank αλλα μήπως κούραζε τα ψάρια? Άσε που αν τους ταίσεις ένα βαρβάτο γεύμα tetra bits, ο πυθμένας θα μοιάζει σαν την φανέλλα του Ολυμπιακού (και θα μας σκίσει ο Γαύρος!!), ενώ με την άμμο απο Άλιμο, δεν φαίνεται απολύτος ΤΙΠΟΤΑ!! Ρώτα και τον Στέφανο, έχουμε στείσει πολλα ενυδρεία με αυτήν και είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι. ΧΑΛΑΛΙ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΟΛΑ, αρκει να είναι ευτυχισμένες οι Αφρικάνες μας!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01360 seconds with 11 queries