Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #159  
Παλιά 17-09-10, 10:08
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drbig Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και δεν μπορω αυτη την στιγμή, θα επιχειρησω με ολες μου τις δυνάμεις να σας κανω ban απο το να γράφετε στο ιδιο θεμα...
Τα γράφω σε κάθε νέο θεμα αρχαρίου, πάρτε τις ορέξεις σας και μεταφέρετε τες σε άλλο θέμα, όπως έκανα κι εγω. http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=40763
Που πληροφοριακά ξεκίνησε απο αντιπαράθεση δικιά σου συνονόματε...
Εφ όσον το θέμα δεν εξαντλείται, γιατι να χαλάμε τα ποστ των παιδιών που θέλουν ενημέρωση?
Πληροφοριακά Συμφωνώ με τον Συνονόματο ως ιδέα αλλά συγκλίνω με τον Κώστα ως πρακτική και δυνατότητες που έχουμε οι περισσότεροι..

Ας το πάρουμε απόφαση, οι περισσότεροι μας ζούμε σε μεγαλουπόλεις μέσα σε κλουβιά! Δεν γίνεται να πάρουμε μεγάλα ενυδρεία, πάιρνουμε κάτι που να χωράει στα 65τμ μικτά που νοικιάζουμε για να μείνουμε εγω, η γυναίκα μου, τα 3 μου παιδιά, τα πεθερικά και το κακό συναπάντημα....
Δεν γίνεται επειδή ζουμε στην πόλη και έχουμε 100 λίτρα ενυδρείο ή 110 να βάζουμε μόνο γκάπι και τα συναφή... Απλά ΔΕΝ γίνεται.. δεν ιφύσταται φόρουμ έτσι, να πάμε να κάνουμε γκαποσυλλογο .. Or something..

Ευχαριστώ, πάω στη δουλειά...
Εγώ σας παρακολουθώ αδειαλείπτως, παρέα με καφέ και κεικ.
Απο την μέρα που αρχίσατε, δεν ξαναείδα την Σεχραζατ!

Μ' αρεσει όμως που με αγνοείτε παντελώς παρόλο που προσπαθώ να κάνω diffuse την κατασταση... Αντε συνεχίστε..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01502 seconds with 11 queries