Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 28-09-10, 11:19
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

εγω θα ηθελα ενα κουταβι απο τον δικο μου που τον εχασα μετα απο 9 χρονια καθαροαιμο ροττ με γονεις με χαρτια και προταθληματα χαρισα εγω προσωπικα 20 απιστευτους κουταβους σε παιδια που εβλαπα οτι τα αγαπανε και θελουν αυτη τη ρατσα εγω το δικο μου τοτε τον αγωρασα 300 χιλιαρικα φυλικη τιμη δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο να στειρωσο το σκυλι και να μην δωσο αυτη τη χαρα που πηρα εγω σε αυτα τα 20 ατομα οταν το πειρα στα χερια μου 1.5 μηνον και τον εβλεπα να μεγαλωνει διπλα μου
δε καταλαβαινω ομως γιατι κολατε στα χαρτια και πατε και τα σκατε στους εκτροφεις και δε περνετε απο ιδιοτες συνηδιτοπιοιμενους οχι αυτους τους κοπανους που εχουν κανει τα σκυλια μηχανες μονιμα γκαστρωμενα
επισεις ειμαι αντιθετος με τη στειρωση γιατι εχω δει τα ζωα να χανουν καποια ενστηκτα

ενας καλος ανθροπως πριν 2 χρονια μου στειρωσε 20 γατες που ειχα σε ενα σταυλο εξω απο τον πολητισμο με αποτελεσμα να μας φανε τα ποντικια και τα φιδια οι γατες σταματησαν να κυνηγανε μετα τη στειρωση ασε που η μισες πεθαναν απο μολυνσης μια που της στειρωσανε και της φερανε πισω σε 3 μερες με ανοιχτες πλυγες

οσο για τα ιμιαιμα το πρωτο καθαροαιμο που ειχα ηταν το ροττ εχουν περασει απο τα χερια μου 10 σκυλια που πολυ καλοι ανθρωποι τα πηραν απο κοντα μου για λογους σχιζοφρενικους για μενα (φολες μεσα στο σπιτι )
οσπου εγινα και εγω σχηζοφρενης για να σταματησουν να ασχολουντε με τα σκυλια μου
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01402 seconds with 11 queries