Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 06-12-20, 12:54
Stefanos Ο χρήστης Stefanos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-02-2015
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή

Σίγουρα ισχύει αυτό για το green aqua. Το ότι θα πάω σε μεγαλύτερο είναι βέβαιο. Το πλάνο όμως είναι για πολύ πολύ μεγαλύτερο μόλις τακτοποιηθούν άλλες υποχρεωσεις. Οπότε παω στον κύβο που τώρα ταιριάζει στον χώρο μου, στο στυλ και το μπάτζετ μου και μετά έρχεται και το μεγάλο χωρίς να αποχωρήσει ο κύβος. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Θα το ψάξω λίγο ακόμα και θα επιστρέψω με ερωτήσεις για φυτά φωτοπεριοδους κλπ.
-------------------------
Καλησπερα και παλι. Μετα απο αρκετο ψαξιμο και σκεψη, παρηγγειλα ενα 54λιτρα διαστασεων 45x34x36. Απο φιλτρανση εχουμε ενα εξωτερικο φιλτρο dolphin astro 2202 που θεωρω ειναι υπερ αρκετο. Δεν εχω παραγγειλει ακομα το φως, προσανατολιζομαι ομως στο chichiros A451 που ειναι περιπου στα 3200 lumen. Θα ηθελα να την γνωμη σας κυριως για το φως και θα ηθελα να ρωτησω, ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος να παρεχω co2 στα φυτα μου προσωρινα μεχρι να αγορασω ενα κανονικο συστημα με μπουκαλα ηλεκτροβανα κλπ. Εχω δει το tropica plant growth co2 nano και απο μου φαινεται η καλυτερη απο τις οικονομικες-προχειρες λυσεις.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stefanos : 06-12-20 στις 12:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01764 seconds with 11 queries